Sny o handlu, w których pojawiają się sceny kupna, sprzedaży lub innych czynności związanych z handlem należą do grupy snów „materialistycznych” i są domeną mężczyzn.

Motyw handlu i znaczenie snów o nim

Sen o handlu może być wyparciem kompleksów związanych z poczuciem niespełnienia się w roli Małżonka jako tego, który odpowiada za zapewnienie finansowego bezpieczeństwa rodzinie. Handel we śnie może być też przejawem poczucia niespełnienia się w zawodzie. Sny o handlowaniu mogą zdarzać się mężczyznom, którzy odczuwają, że ich życie zawodowe nie potoczyło się wraz z ich powołaniem.

Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia i sprawia Ci to większą przyjemność niż spędzanie czasu z przyjaciółmi, lub jeśli Twoja praca dotyczy spraw związanych ze sprzedażą, sny w których pojawia się Handel może być przejawem pracoholizmu, na który cierpisz, a do którego nie chcesz się przyznać. Jeśli bliskie Ci osoby zwracają Ci na ten fakt uwagę, nie lekceważ tego, zwłaszcza że przeżywane przez Ciebie sny dowodzą, że nie jest to mały problem.

Co jeszcze może oznaczać motyw handlu w snach?

Handlować alkoholem we śnie jest negatywnym znakiem dla śniącego. Szczególnie nieprzyjazny jest to znak jeśli sprzedawałeś używki dla nieletnich. Taki sen zwiastuje hańbę i utratę szacunku wśród swoich bliskich i znajomych. Może to mówić śniącemu, że jesteś w stanie posunąć się daleko, żeby osiągnąć zyski.

Śniło się Tobie, że zaczynasz handel mięsny? Może być to oznaką wczesnych problemów zdrowotnych. W swoim jadłospisie warto zmniejszyć konsumpcję niezdrowego jedzenia, szczególnie fast-foody jak i napoje słodzone. Aktywność fizyczna jest również wskazana, szczególnie dla osób młodych. Najlepszym planem działania w takiej sytuacji, to udać się do lekarza. Opinia eksperta umożliwi Ci na podjęcie właściwego leczenia jeżeli jest to konieczne.

Zostałeś oszukany przez handlarza? Wkrótce bliska osoba nadużyje Twojego zaufania. Bądź czujny na pochlebstwa i dobre słowa, szczególnie jeśli nie czujesz, że są zasłużone.