Sny ze scenami kupna, sprzedaży lub innych czynności związanych z handlem należą do grupy snów „materialistycznych” i są domeną mężczyzn. Mogą być wyparciem kompleksów związanych z poczuciem niespełnienia się w roli Małżonka jako tego, który odpowiada za zapewnienie finansowego bezpieczeństwa rodzinie. Może być też przejawem poczucia niespełnienia się w zawodzie.

Znaczenie snów o handlu

Sny o handlowaniu mogą zdarzać się mężczyznom, którzy odczuwają, że ich życie zawodowe nie potoczyło się wraz z ich powołaniem.

Handel pojawiający się w snach może też być projekcją pracoholizmu. Jeśli przebywasz w swojej pracy większość część dnia i sprawia Ci to większą przyjemność niż spędzanie czasu z przyjaciółmi, lub jeśli Twoja praca dotyczy spraw związanych ze sprzedażą, sny w których pojawia się Handel może być przejawem pracoholizmu, na który cierpisz, a do którego nie chcesz się przyznać. Jeśli bliskie Ci osoby zwracają Ci na ten fakt uwagę, nie lekceważ tego, zwłaszcza że przeżywane przez Ciebie sny dowodzą, że nie jest to mały problem.

Sprzedaż słodyczy we śnie jest oznaką braku dostatecznej rozrywki w prawdziwym życiu. Pragniesz beztroski oraz wspominasz młodzieńcze lata, które charakteryzowało się brakiem większych obowiązków. Jeśli czujesz takie przemęczenie, to pamiętaj, że zasługujesz na urlop oraz odpoczynek. Jak nie jesteś w stanie sprawić go sobie teraz, zaplanuj na najbliższy czas. Nie bój się porozmawiać ze swoimi bliskimi jeżeli będziesz chciał spędzić swój czas wolny w odosobnieniu.

Sprzedaż owoców podczas snu to dobry znak

Sprzedawanie owoców we śnie może zwiastować dla niektórych sukces w życiu zawodowym. Twoja ciężka praca zostanie doceniona przez kierowników i Twoich przełożonych co zaowocuje awansem lub premią. Zastrzyk dodatkowej gotówki pozwoli spełnić Twoje ostatnie pragnienia. Być może samochód nad którym niedawno się rozglądałeś wkrótce będzie Twój. Nowy zestaw stereo lub telewizor może wkrótce ozdobić Twoją ścianę w salonie. Idź za ciosem, bo teraz jest najlepszy okres, żeby zrealizować wszystkie swoje plany. Twój odpoczynek będzie w pełni zasłużony.