Wapno we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniło Ci się Wapno to wystrzegaj się ludzkiej złośliwości i zawiści. Wapno we śnie mówi, że jest w Twoim otoczeniu, ktoś kto źle Ci życzy.

Wapno pojawiające się w snach może symbolizować stateczność, porządek oraz wytrzymałość. Niekiedy także odzwierciedla wewnętrzny lęk i strach śniącego oraz kierowanie się twardymi regułami.

Sen o wapnie wskazuje na długie życie w dobrym zdrowiu. Jeśli sen był nieprzyjemny, wówczas może zwiastować tymczasowe trudności oraz problemy. Pamiętaj, że złe dni przeminą – im szybciej zaczniesz działać, tym lepiej! Kiedy w marzeniu sennym zobaczysz wapno, oznacza to, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. W sprawach zawodowych może wskazywać na pomyślne zakończenie pewnego przedsięwzięcia. Gdy śniłeś o wydobywaniu wapna z kopalni, wieszczy to otrzymanie dobrych wiadomości lub miłe wydarzenie, co będzie miało pozytywny wpływ na Twoją przyszłość.

Jeżeli przyśniło Ci się, że dotykasz wapno, oznacza to, że większą uwagę powinieneś skupić na swoich osobistych sprawach i problemach. Przestań żyć życiem innych osób, to w żaden sposób nie wpłynie na Twoją przyszłość, a ręcz przeciwnie. Bycie ciekawym i dociekliwym może Cię zgubić. Marzenie senne, w którym ubrudziłeś się wapnem, zwiastuje przejściowe problemy finansowe. Przyśniło Ci się, że wpadasz do zbiornika z wapnem? Taki sen mówi o tym, że w najbliższym czasie będziesz potrzebować wsparcia bliskich osób. Pamiętaj, w trudnych chwilach nie bój się prosić o pomoc! Gdy we śnie używasz wapna do bielenia, jest to ostrzeżenie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem, być może stratami finansowymi. W sprawach sercowych może zwiastować zdradę lub rychłe rozstanie się z partnerem. Z kolei w sprawach biznesowych zawarcie niekorzystnej współpracy.

Jeśli przyśniło Ci się, że pijesz wapno, to możesz być spokojny. To bardzo dobra wróżba zwiastująca rozwiązanie wszystkich problemów oraz długie życie. Kiedy śniłeś o tym, że jesz wapno, potraktuj to jako ostrzeżenie przed nieuchronnie zbliżającymi się nieporozumieniami oraz sporami rodzinnymi. Jeżeli sen był bardzo nieprzyjemny, wówczas może wróżyć wielkie trudności w życiu osobistym oraz choroby.