Walentynki we śnie to świetna wróżba. Sen o walentynkach zwiastuje wszystko co dobre w miłości. Jeśli śniło Ci się, że świętujesz Walentynki to spodziewaj się powodzenia w uczuciach. Wybory, jakich będziesz dokonywać na płaszczyźnie uczuciowej będą trafne i przyniosą Ci szczęście. Nie kieruje się pod żadnym pozorem cynizmem lub wyrachowaniem. Jeśli będziesz szczery w uczuciach to samo wróci do Ciebie.

Co mogą zapowiadać sny o Walentynkach?

Walentynki we śnie zapowiadają wszelką pomyślność dla zawieranych związków małżeńskich. Sny o Walentynkach są domeną osób otwartych na miłość, o szczerym usposobieniu, gotowych do tego aby ofiarować uczucia i zaangażować się w związek.

Takie sny są na ogół dobrym znakiem dla śniącego. Kiedy jesteś zakochany wszystko dookoła jest lepsze, szczególnie kiedy Twoje uczucia są odwzajemnione. Dla tych co szukają swojej drugiej połówki sen ten może być znakiem, że wkrótce spotkasz osobę, w której się zakochasz. Niekiedy jest to interpretowane jako zwiastun dobrej energii, która ma Ci pomóc w znalezieniu bratniej duszy.

Sen o walentynkach bardzo rzadko ma podłoże seksualne, tylko jest manifestacją bliskości i ciepła, której każdy z nas potrzebuje będąc w związku. Jeśli jesteś w związku, sen ten może znaczyć, że jesteś zadowolony z obecnego partnera lub partnerki. Może być to też znak, że wasza najbliższa przyszłość wygląda pozytywnie i bez większych problemów.

Jakie znaczenie ma sen o walentynkach dla kobiet?

Jakie znaczenie ma sen dla kobiet w związku? Jeżeli we śnie spędzałaś walentynki nie ze swoim partnerem, może to oznaczać, że nie jesteś w pełni zadowolona z obecnego związku. Możliwe jest, że czar już prysnął i czujesz, że dopadła was rutyna. Jeśli walentynki spędziłaś ze swoim partnerem, to możliwe dlatego, że chciałabyś znów poczuć się w centrum jego uwagi oraz chciałabyś poczuć znów ekscytację i przygodę. Warto porozmawiać o tym ze swoim ukochanym, gdyż tłumienie tego w sobie może doprowadzić do jeszcze większego ochłodzenia nastrojów.

Dla samotnych kobiet taki sen może oznaczać potrzebę bliskości i chęci znalezienia partnera.