Lakier we śnie znaczenie | Sennik Online

Lakier lub lakierowanie paznokci to domena kobiety. Panie którym przytrafił się sen o lakierowaniu paznokci to często radosne kobiety, podchodzące do życia z optymizmem, mające spore grono przyjaciół i adoratorów.

Jeśli masz sen o lakierze, zastanów się, czy starasz się upiększyć rzeczywistość, czy też chowasz się za „błyszczącym” uśmiechem swój prawdziwy stosunek do czegoś. Jak zawsze, interpretując każdy sen, nie zapominaj o szczegółach, radzą wieszcze. W przypadku lakieru, pamiętaj jaki był jego kolor i co z nim robiłeś w snach.

Wiele osób, długie i szczegółowe interpretacje snu, preferują krótką interpretację. Wieszcze nie sprzeciwiają się takiej akceptacji podszeptów losu i udzielają swoich wyjaśnień. Barwienie paznokci we śnie jest oznaką nieczystego sumienia, a co za tym idzie – wyrzutów sumienia. Otwórz parkiet z lakierem – nie jesteś całkowicie uczciwy wobec swoich bliskich. Śniłeś o narzędziu do stylizacji włosów – do mądrych myśli. Widząc na sobie lakierowane buty lub ubrania – ukrywasz swoją prawdziwą tożsamość. Kradnij lakierowane sandały – możesz kogoś zranić, nie rozumiejąc sytuacji.

Lakier do paznokci jest bardzo zwodniczym symbolem, kiedy, jak by się wydawało, za zewnętrzną estetyką akcji kryje się nieprzyjemne znaczenie.

Jako interpretacja snu, zaproponowana przez sennik online, pokrycie płytek paznokciowych lakierem oznacza pragnienie śniącego, aby „pięknie żyć”. Jeśli dziewczyna we śnie pokryje paznokcie różową emalią, to obiecuje jej romantyczny wieczór. I interpretacja, do której sen o usunięciu lakieru do paznokci, przepowiada kłopoty, bo to oznacza znajomość podstępnego typu.

Według wielkiej księgi snów, malowanie paznokci lakierem do paznokci na rękach jest symbolem nieczystego sumienia. Masz tajemnicę, kiedy się o tym dowiesz, ludzie wokół ciebie zobaczą cię w zupełnie innym świetle. To samo znaczenie ma historia, w której jesteś zmuszony do malowania paznokci jedną emalią na raz, bez wymazywania pierwszej warstwy.

Co jeszcze może oznaczać lakier?

W przeciwieństwie do czerwieni, różowa emalia, którą widzisz w swoich snach, jest oznaką relaksującego flirtu. Czy różowy lakier był zmieszany z jakimś innym? Nuta zmysłowości przeniknie do twojego istnienia. A jeśli zobaczysz różowy lakier na kimś innym, spotkasz bardzo wrażliwą osobę. Miałeś sen o czarnym lakierze? Smutek przyjdzie do twojego życia. Biały jest dla radości. Ale jeśli ktoś we śnie nałoży na paznokcie oba kolory jednocześnie, czarny i biały, poczujesz się nieswojo na cudzej imprezie. Niebieski lakier jest symbolem spokoju. Jeśli niebieski lakier żelowy we śnie zmieci się z paznokcia – ktoś uderzy cię „z powrotem” i zrobi wszystko, żebyś go znienawidził.