Tulipan to symbol, który często śni się osobom empatycznym, które maja altruistyczną duszę, chętnie pomagają, myślą o innych i często poświęcają swoje życie celom charytatywnym.

Jeśli śniło Ci się, że otrzymujesz Tulipana to spodziewaj się, że w trudnym momencie życia w pojawi się osoba, która Cię wesprze i przyniesie Ci pomoc.

Sen, w którym hodujesz tulipana, może symbolizować twoją chęć poświęcenia i niesienia pomocy.

Jeśli śniło Ci się, że zrywasz Tulipana to być może zbyt dużo energii poświęcasz na sprawy innych zaniedbując siebie.

Jeśli śniło Ci się, że dajesz komuś tulipana, spodziewaj sie, że Twoja pomoc znaczy dla kogoś o wiele więcej niż myślisz.

Kobieta, która ma sen, że otrzymuje Tulipana od mężczyzny może Liczyć na wspaniałego opiekuńczego mężczyznę w swoim życiu.

Widziałeś we śnie czerwone tulipany? Możesz spodziewać się dużej nagrody pieniężnej lub drogiego prezentu w najbliższej przyszłości. W każdym razie, cokolwiek by to nie było, poprawi się Twoja sytuacja finansowa.

Różowe tulipany przewidują szczególnie przyjemną, romantyczną randkę. Idąc na spotkanie z kochankiem lub kochanką, możesz spodziewać się miłej niespodzianki i dużej liczby namiętnych spowiedzi i czułości.

Co oznaczają żółte tulipany? Pąki tego odcienia, widziane we śnie, przewidują zdradę i oszustwo w prawdziwym życiu. Możliwe, że ukochana osoba będzie próbować Cię zmienić lub zdecyduje się odejść. Kiedy usłyszysz nieprzyjemnie wieści, zaleca się, aby panować nad sobą, bo inaczej w pełni stracisz kontrolę.

Czy miałeś sen, w którym widziałeś tulipany w czarnym kolorze? Sennik przewiduje, że wkrótce Twoje życie ulegnie zmianie i może Cię czekać negatywny okres w życiu. Będziesz musiał spędzić trochę czasu sam ze sobą. Ból i smutek mogą być tak silne, że pochłonie Cię depresja. Zaleca się częstsze spędzanie czasu na zewnątrz, a jeśli samopoczucie się nie poprawi, to nie czekać i udać się do terapeuty. Warto pamiętać, że ból nie zawsze mija, ale z czasem łatwiej jest nam go kontrolować. W końcu znów zauważysz promyki słońca na niebie i ponownie otworzysz się na ludzi.