Umizgi we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się Umizgi to spodziewaj się, że niedługo czeka Cię dobry okres w uczuciach. Poznasz niedługo osobę, która może okazać się dla Ciebie partnerem na całe życie. Przed Tobą Czas spotkań, randek i rozmarzonych spojrzeń.

Jeśli przytulałeś się z kimś w smutku lub płaczu, podobna wizja czeka Cię w prawdziwym życiu. Być może nadchodzą problemy rodzinne lub problemy w kontaktach z płcią przeciwną. Spróbuj być cierpliwy i wyrozumiały, nawet jeśli druga strona będzie zachować w sposób egoistyczny i niedojrzały. Ten stan rzeczy minie, a Twoje wsparcie emocjonalne zacementuje Twój związek na lepsze.

Jeśli oprócz przytulanek były również pocałunki, to interpretacja takiego snu może być całkiem sprzeczna. Całowanie się z ukochaną osobą w uścisku może zwiastować wasze rozstanie w prawdziwym życiu. Jeśli całowałeś się inną dziewczyną, to wtedy czeka Cię ocieplenie nastrojów w związku i rozkwit miłości.

Jeśli widziałeś jak Twoja druga połówka przytula się z inną osobą, to wtedy jest to negatywny znak. Taki sen wskazuje na Twoją zazdrość, która towarzyszy Ci w prawdziwym życiu. Zbyt bardzo próbujesz podporządkować kogoś swojej woli. Twoja nieufność w związku może mieć bardzo poważne konsekwencje, dlatego spróbuj pozbyć się tej toksycznej cechy.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.