Udawanie we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o udawaniu może być odzwierciedleniem trudnych relacji z otoczeniem. Sny o udawaniu często przytrafiają się osobom, które muszą na co Dzień przebywać w środowisku nie akceptującym ich prawdziwej natury. W efekcie muszą grac, Udawać kogoś, kim nie są żyjąc przez to w napięciu.

Samo udawanie wielu osobom kojarzy się z kłamaniem. Niektórzy postanawiają udawać kogoś, kim nie są, żeby osiągnąć jakieś korzyści. Niestety często postronne osoby przez to cierpią.

Udawałeś we śnie kogoś kim nie jesteś żeby zrobić na kimś dobre wrażenie i zdobyć jego sympatię? Bardzo możliwe, że w prawdziwym życiu jesteś niepewną siebie osobą. Możliwe, że masz zaniżoną samoocenę.

Udawałeś kogoś, kim nie jesteś żeby uzyskać korzyści finansowe? Powinieneś w prawdziwym życiu uważać na osoby, które Cie otaczają. Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie ktoś nadużyje Twojego zaufania.

Jeżeli we śnie udawałeś postać z jakiegoś filmu lub książki na potrzeby przedstawienia, powinieneś więcej czasu poświęcić swoim bliskim. Niestety w dzisiejszych czasach wiele osób skupia się na swojej karierze, zamiast na rodzinie. Powinieneś zatrzymać się i zastanowić, czy właśnie tak nie jest w Twoim przypadku.

Jeśli grałeś w filmie i odgrywałeś jakąś rolę, bardzo możliwe, że Twój los w niedługo się odmieni. Może się okazać, że przeceniłeś swoje szczęście.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.