Sen o kalece może obrazować Twoje słabości, których nie akceptujesz lub nie chcesz się do nich przyznać. Według sennika online Kaleka we śnie symbolizuje Twoje gorsze ja, które nie radzi sobie w pewnych sferach życia np. w pracy lub relacjach uczuciowych. Sen o kalece należy odczytać więc jako zachętę do akceptacji samego siebie. Ponieważ człowiekowi trudno jest się zmienić lepiej zaakceptować swoje ja ze wszystkimi wadami i zaletami.

Samo kalectwo budzi u wielu osób zmieszanie, ponieważ nie wiedzą jak mają się zachować. Boją się cokolwiek robić ponieważ obawiają się, że mogą zrobić coś źle.

W przypadku osób, które padły ofiarą wypadku i leżą w szpitalu lub uczęszczają na rehabilitację, sen o kalectwie może być zaliczany do “horrorów sennych”. Dlaczego? Takie osoby boją się, że to właśnie może ich spotkać. Obawiają się tego, że mogą być niepełnosprawni do końca swojego życia.

Również kalectwo może być takim sennym horrorem dla osób, które żyją z tego co potrafią robić swoim ciałem. Mowa tu szczególnie o sportowcach, którzy przez byle jaką kontuzję mogą zostać wykluczeni, a ich kariera zawodowa się zakończy. Nie dziwne więc, że obawiają się kalectwa. Również muzycy, którzy występują na wielkich scenach. Przykładem są np. skrzypkowie. Jeśli coś im się stanie w ręce, istnieje możliwość, że ich kariera się skończy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.

Dodatkowo mogą Cie zainteresować równiez sny o podobnej tematyce: Radość, Nagi mężczyznabyć w ciąży. Dodatkowo jeśli niniejszy artykuł nie odpowiada na wszystkie Twoje pytania lub Twój sen dotyczył czegoś zupełnie innego zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki snów. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Wyszuka ona za Ciebie poszukiwane frazy w treści wszystkich naszych interpretacji.