Jeśli w Twoim śnie pojawił się motyw w trucizny to uważaj na lekkomyślnie zawierane znajomości, obietnice lub zbyt szybkie okazywanie zaufania nowo poznanym osobom. Jeśli śniło Ci się, że ktoś podał Ci truciznę to spodziewaj się, że Twoja naiwność i ufność w kontaktach z innymi może doprowadzić do rozczarowań i nieporozumień. Sen, którym Ty trujesz kogoś, może zapowiadać, że bardziej lub mniej świadomie skrzywdzisz kogoś, kto Ci zaufał.

Według statystyk, spora część zabójstw w naszym kraju jest popełniana przez osoby znajome, tj. padamy ofiarą osób z którymi się znamy. Często motywem jest zazdrość, zranione uczucia, pieniądze oraz zdrada. Kreatywność zbrodniarzy często budzi ciekawość policjantów badających sprawy. Oprócz pospolitych zbrodni z użyciem broni palnej zdarzają się również i takie, które mogą potencjalnie wyglądać jako przypadek, właśnie może być to poprzez otrucie jakąś potrawą, ugryzienie pająka itd.

Sen w którym jesteśmy czymś truci często tyczy się osób, które obawiają się o swoje życie. Taka obawa może wynikać z różnych powodów. Może być to spora wygrana w loterii, duży majątek firmy, zazdrość żony itd. Oczywiście również samo trucie nie musi być związane z morderstwem. Można się rzecz jasna samemu otruć jedząc chociażby niektóre gatunki grzybów.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

 

Mogą Cie również zainteresować interpretacje o podobnej tematyce:

Dusić się – może Cie to zainteresować w ramach motywu otrucia kogoś w sposób, który spowoduje uduszenie ofiary,
Zabójstwo – w motywie klasyfikacji czynu otrucia osoby