Testament we śnie może mieć dwa znaczenia. Po pierwsze, sen o testamencie może zwiastować, że otrzymasz jakieś korzyści materialne. Ktoś myśli o Twojej przyszłości i podejmuje kroki aby wesprzeć Cię finansowo. Często taki testament oznacza ratunek finansowy.. Dobrze gdy zjawia się w niespodziewanym momencie..

Drugim znaczenim snu o testamencie jest kontynuwanie czyjejś filozofii życia. W tym wypadku sen o testamencie zapowiada spotkanie mentora lub osoby, która w silny sposób wpłynie na postrzeganie swiata przez śniącego a przez to również na sposób postepowania i wybory życiowe.

Testament jest ostatnią wolą zmarłego. Często jest on sposobem osoby bliskiej śmierci na pokazanie swoim bliskim jak bardzo ich ceni oraz kocha. W rodzinach, które są siebie bardzo bliskie, odczytywanie testamentu jest bardzo trudną chwilą. Z jednej strony przeżywają ogromny smutek i żałobę z powodu utraty bliskiej osoby, a z drugiej strony cieszą się mogąc usłyszeć te ostatnie słowa zmarłego. Cisza jaka towarzyszy odczytywaniu testamentu, sposób ułożenia słów, ich wydźwięk oraz ich przesłanie pozwala bliskim w żałobie powrócić do wielu wspomnień związanych ze zmarłą osobą.

Niestety zdarza się również tak, że testament wiąże się z przyjęciem na siebie zobowiązań finansowych zmarłego. Nikt tego nie chce, ale niestety nie zawsze wiemy o wszystkich długach oraz zobowiązań osoby bliskiej.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się testament? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu obawiasz się śmierci bliskiej osoby? Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem.

Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Strata bliskiej osoby, Śmierć, Morderstwo

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu.