Sen o talii kart zapowiada, że wiele się będzie działo. Życie zgotuje dla Ciebie wiele scenariuszy a Ty staniesz przed trudnym wyborem. Pamiętaj, że ?jak sobie pościelisz tak się wyśpisz? ? decyzje, które podejmiesz w najbliższym czasie będę wpływać na Twoje życie jeszcze przez wiele lat. Dlatego też sen o talii kart służy ostrzeżeniu przed pospiechem i słuchaniem doradców.

Dla dziewczyny, która trzymała talię kart we śnie sennik mówi, że wkrótce odnajdziesz drogę do celu. Szczególnie dla młodych dziewczyn, które są zagubione taki sen jest dobrym znakiem. Otrzymasz okazję na zrealizowanie swojego celu i pomyślnie zrealizować swoje plany.

Dla mężczyzn taki sen może wskazywać na potrzeby seksualne. Najprawdopodobniej masz niezaspokojone swoje fantazje erotyczne i liczysz, że los odmieni Twoją sytuację. Niestety tak się nie stanie. Musisz wykazać się działaniem i inicjatywą jeśli chcesz zmienić swoje życie.

Dla niektórych taki sen, to znak, że czas zacząć realizować swoje plany. Zmiany nie nadejdą same z siebie, dlatego będziesz musiał wykonać pierwszy krok. Często pierwszy krok jest najtrudniejszy, ale przyniesie Ci on wiele satysfakcji i radości.

Osoby przedsiębiorcze mogą się wkrótce spodziewać dobrych rezultatów finansowych. To także znak, że konkurencja będzie bardziej aktywna i zażarta, a niektórzy nawet posuną się do nieczystych zagrywek. W najbliższym czasie staraj się nie podejmować ważnych decyzji w nadchodzących dniach, a szczególnie bądź czujny na propozycje biznesowe nastawione na szybki zysk.

W takim śnie ważne jest też gdzie się znajdowałeś. Czy znajdowałeś w swoim domu? Może to wskazywać na potrzebę stabilności. W rzeczywistości masz dużo nierozwiązanych spraw, które na Tobie ciążę i uniemożliwią codzienne funkcjonowanie. Pamiętaj, że dzięki determinacji i wytrwałości uda Ci się dojść do celu.

Widziałeś talię kart w szkole? Może to być oznaka, że wkraczasz w nowy etap swojego życia, który dla wielu osób może być przerażający. Nie będzie trwało to długo.