Jacht we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się jacht, to niedługo podejmiesz ważną decyzję. Jeśli śniło Ci się, że pływasz jachtem postaraj się być rozważny w najbliższych dniach – ponieważ jeszcze długo będziesz odczuwał skutki decyzji, które podejmiesz.

Jacht widziany we śnie jest często interpretowany przez wieszczy jako korzystny znak. Senniki zapowiadają miłą niespodziankę, romantyczne hobby, spełnienie upragnionego marzenia. Jednak, interpretując sen o takim znaku, należy brać pod uwagę inne interpretacje: kłopoty, niepowodzenia w realizacji planów, a nawet pasmo porażek.

Zobaczyć biały jacht we śnie z daleka na morzu oznacza tylko sen, iluzję. Wizja bez wątpienia wskazuje, że cel jest bardzo odległy. Dlaczego śnisz o żeglowaniu pod pełnymi żaglami? Sennik online zapowiada: spełnią się najskrytsze pragnienia. Pływanie jachtem po rzece, we śnie, zapowiada radość: miła niespodzianka, dobra wiadomość. Śniło ci się, jakby była pod żaglami stojącymi przy molo? To oznacza nadzieję, że jej życzenie się spełni. Żeglowanie na nim to dobry kierunek działania, realizacja planów.

Kiedy ona jest na wodzie z żaglami w dół – bez wątpienia należy czekać na niepowodzenia w pracy, w domu, w miłości. Nie powinieneś brać na siebie ważnych rzeczy – one zawiodą. Powinniśmy poczekać na wiatr – sprzyjające okoliczności. Czy śniło ci się, jakby statek zatonął? Sennik zawiadamia, że wkrótce będziesz rozczarowany. Projekt, który stworzyłeś, najprawdopodobniej zakończy się niepowodzeniem. Sprzedaż jachtu we śnie to niekorzystny omen, obiecujący niepowodzenie przedsięwzięć.

Zobaczyć piękny jacht na wodzie we śnie obiecuje przyjemny wypoczynek, zabawę. Można na chwilę zapomnieć o troskach biznesowych i niespokojnych klientach. Kiedy jacht jest uziemiony lub wyrzucony na brzeg, oznacza to, że podczas rozrywki pojawią się jakieś drobne kłopoty.

Żeglowanie na jachcie motorowym w rzece bez wątpienia oznacza, że będą zdarzenia, które spowodują pewne napięcie w śpiku, ale dobrze się skończą. Dlaczego śnisz o kupnie jachtu? Mężczyzna nie może się doczekać awansu zawodowego. Zostanie on awansowany, a jego przełożeni i koledzy go docenią. Być na nim we śnie to świetny odpoczynek od codziennych zmartwień po dobrze wykonanej pracy, a także wykwintna zabawa. Zbuduj go sam – będą kłopoty, ale możesz wiele osiągnąć, jeśli nie jesteś leniwy.