Jeśli śnił Ci się Rynek to możesz oczekiwać, że i w realnym życiu będziesz robić interesy. Zwłaszcza jeśli śniło Ci się, ze coś kupujesz lub sprzedajesz to spodziewaj się, że niedługo to samo spotka Cię na jawie.

Jeśli miałeś sen, że jesteś na rynku i obserwujesz handlujących ludzi ale sam nic nie robisz to uważaj aby nie przegapić dobrej okazji do zarobienia pieniędzy. Taki sen może również odzwierciedlać twój Strach przed podjęciem działań związanych z interesami lub inwestowaniem.

Co oznacza sen, w którym śnił Ci się rynek odzieżowy? Wiele różnych ubrań i butów zwiastuje nadejście spokoju i relaksu. Być może wkrótce udasz się na długo oczekiwane wakacje gdzie czekają na Ciebie mnóstwo niezapomnianych zdarzeń. Jeśli masz stresujący harmonogram w pracy, to wkrótce możesz zyskać luźniejszego godziny pracy. Skorzystaj z dodatkowego czasu na samorealizację i spędzanie więcej czasu z bliskimi.

Niekorzystnym znakiem jest jeżeli byłeś jedyną osobą na rynku. Taki sen oznacza nieprzewidziane straty finansowe oraz ostrzega przed wątpliwymi inwestycjami. Nie należy ufać nowym kontrahentom w 100%, bo mogą mieć niecne zamiary. Warto zachować czujność w najbliższych tygodniach i nie podejmować żadnych pochopnych decyzji.

Śniło Ci się, że byłeś na rynku kupować żywność? W tym wypadku warto zwrócić uwagę na stan warzyw. Zgniłe warzywa symbolizują ludzi, z którymi lepiej nie wchodzić w żadne relacje. W przeciwnym wypadku przygotuj się na rozczarowania i spory. Świeże warzywa i owoce zwiastują dogodny czas czas na rozwój własnego biznesu oraz planów. Obecny okres najlepiej sprzyja w realizacji własnych celów.

Miałeś sen, w którym handlujesz na rynku? Czeka Cię dobrobyt i zwiększenie majątku. Twoja ciężka praca i wytrwanie wreszcie przyniosą oczekiwane efekty.

Dla młodych dziewcząt robienie zakupów na targu jest dobrym znakiem. Jesteś w stanie prawidłowo dysponować pieniędzmi i najlepiej dobierasz okazję. Cecha ta będzie szczególnie przydatna przy zakładaniu własnej rodziny.