Kafelki we śnie symbolizują pracę i finanse.

Sen o kafelkach – znaczenie w senniku 

Jeśli przytrafił Ci się sen o kafelkach to zinterpretuj go jako metaforę do sukcesów lub porażek zawodowych. Kłaść Kafelki lub widzieć piękne Kafelki we śnie to odnieść sukces zawodowy. Potłuczone lub brzydkie Kafelki oznaczają porażkę i problemy w pracy.

Układanie kafelek we śnie można interpretować również jako zapowiedź zbudowania nowej relacji lub umacnianie już istniejącej. Nie jest to proste zadanie szczególnie w tym drugim przypadku gdzie trzeba zebrać wszystkie zaszłości, problemy i konflikty. Następnie wszystko omówić, “oczyścić się” i spróbować zbudować coś na tych fundamentach. Nie da się niestety o wszystkim zapomnieć. Niekiedy wypowiedziane słowa bolą bardziej niż uderzenie w twarz. Stąd budowanie takiej relacji na negatywnych doświadczeniach może być bardzo trudne. Niekiedy może się okazać, że potrzebna będzie pomoc specjalisty.

W przypadku nowych relacji lepienie jest nawet bardziej odpowiednią interpretacją. Na samym początku dosłownie lepimy. W większości przypadków ludzie nie pokazują swoich “prawdziwych twarzy”. Często też mamy skłonności do ignorowania różnych alarmujących zachowań partnera. Oczywiście wtedy wchodzi w grę zauroczenie, duże emocje. Pozorna wizja idealnego partnera / partnerki niestety w niedalekiej przyszłości może odbić się czkawką.

Układanie kafelek i jego znacznie w snach 

Układanie kafelek w kontekście budowania czegoś na nowo można również interpretować w odniesieniu do już istniejącej relacji. Często jest tak, że wydarzy się coś przez co nie możemy iść dalej. W takim przypadku są dwie możliwości. Pierwsza opcja – trzeba to zakończyć. Relacja w której ludzie sobie coś ciągle wypominają nie ma sensu. Drugą opcją jest przepracowanie całej sytuacji, przetworzenie, następnie wspólne życie dalej. Jak zapewne się domyślasz tutaj właśnie jest to nawiązanie z kafelkami. Żeby położyć kafelki trzeba wszystko wyrwać, położyć zaprawę i dopiero nowe kafelki. Niestety czasami nie da się zapomnieć o pewnych zdarzeniach. Czasami przetworzenie takiej sytuacji i pójście dalej wymaga pomocy psychologa. Warto zatem zastanowić się czy ta relacja warta jest tego żeby tak walczyć.