Sen o ukłonach zapowiada zawarcie znajomości z bardzo ważnymi osobami, które w przyszłości mogą mieć wpływ na Twoje życie zawodowe. Jeśli śniło Ci się, że ktoś bije przed Tobą Pokłony to znaczy, że dzięki nowopoznanym osobom osiągniesz sukces, będą one wspierać Twoje przedsięwzięcia. Sen w którym Ty musisz się kłaniać zapowiada trudności w sprawach zawodowych wynikające ze zbyt dużego zaufania w pomoc innych.

W niektórych sztukach walki zawodnicy przed oraz po walce kłaniają się sobie. Również ukłony są częstym elementem przywitania w niektórych kulturach azjatyckich. Jest to bardzo charakterystyczne.

Samo kłanianie się ma wyraz pewnego rodzaju poddaństwa, szacunku oraz uległości. Już od dawna, nawet w średniowieczu kłanianie się przed kimś stanowiło formę oddania hołdu, poddania się komuś. Miało to również wyraz posłuszeństwa. W dzisiejszych czasach samo kłanianie daje wyraz szacunku przez wiernych, podczas Mszy Świętych można zobaczyć jak wierni gdy kapłan podnosi hostię kłaniają się. Po prostu spuszczają głowy w dół oraz powtarzają słowa modlitwy. Oczywiście nie jest to jedyne znaczenie. W dzisiejszych czasach ukłon może oznaczać dodatkowy element okazania komuś szacunku, np. na przywitanie. Nie jest to jednak w obu opisanych przypadkach pełny ukłon.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu