Jeśli w Twoim śnie pojawił się motyw w trucizny to uważaj na lekkomyślnie zawierane znajomości, obietnice lub zbyt szybkie okazywanie zaufania nowo poznanym osobom. Jeśli śniło Ci się, że ktoś podał Ci truciznę to spodziewaj się, że Twoja naiwność i ufność w kontaktach z innymi może doprowadzić do rozczarowań i nieporozumień. Sen, którym Ty trujesz kogoś, może zapowiadać, że bardziej lub mniej świadomie skrzywdzisz kogoś, kto Ci zaufał.

Niekorzystnym znakiem jest jeśli młoda dziewczyna napiła się wina z trucizną. W rzeczywistości możesz mieć trudności w zbliżeniu się ze swoim ukochanym. Niekiedy będzie to wynikać z braku pewności siebie i kompleksów. Zdajesz sobie sprawę, że komunikacja ze swoim partnerem jest ważna, lecz nie wiesz jak dotrzeć do swojego mężczyzny. Warto się zastanowić czy to nie czas by od siebie trochę odpocząć. Pozwól na to, żeby wasz związek naturalnie dojrzał. Sennik także radzi, żeby skorzystać z pomocy terapeuty, który pomoże z Twoimi problemami.

Widziałaś truciznę na szczury?

Co oznacza sen, w którym widziałaś truciznę na szczury? Taka wizja może świadczyć o tym, że bliska osoba będzie chciała Ci pomóc, lecz jedynie pogorszy tylko tym sytuację. Sprawi Ci to wiele smutku i przykrości, szczególnie, że ta osoba nie zrobiła tego celowo. Pamiętaj, że niektórzy zasługują na drugą szansę, więc jeśli nie jesteś w stanie wybaczyć komuś za błędy, to może być to czas, żeby się pożegnać.

Trucizna w jedzeniu na rodzinnej kolacji może mówić osobie śniącej o skrywanych tajemnicach. Twoi bliscy ukrywają ważne informacje z Twojego życia. Być może zaczynasz podejrzewać, że nie jesteś o wszystkim informowana lub często dowiadujesz się o wydarzeniach jako ostatnia. W tej sytuacji bezpośredniość jest wskazana. Skonfrontuj sytuację ze swoją rodziną i powiedz jak się z tym czujesz.

Trucizna w herbacie lub kawie może wskazywać, że najbliższe poranki nie będą udane. W najbliższym czasie udaj się na odpoczynek i po prostu się wyśpij.