Sen o palącym lub żarzącym się węglu to wspaniały znak.

Komu śni się płonący węgiel?

Śni się ludziom, których wypełnia witalność i energia życiowa. Żarzący się Węgiel jest symbolem uświadomionej siły śniącego, która będzie go napędzać w realizacji obranych celów. Jest on zapowiedzią radości, która wypełni życie śniącej osoby w niedługim okresie czasu.

Śniło mi się, że grilluje z rodziną, co oznacza taki sen? W najbliższym czasie czeka was spokój i dużo pozytywnej energii. Jeśli planujecie wakacje, to będą one szczególnie udane, nie ważne czy wybieracie się za granicę, nad Polskie morze czy zamierzacie spędzić miesiąc na działce. Jak nie macie żadnych planów wypoczynkowych, to sennik radzi, żeby je rozważyć i poczynić pewne kroki w tym kierunku. Wspólny, rodzinny odpoczynek nie tylko was zbliży, ale prawdopodobnie tego wam teraz potrzeba, żeby zregenerować energię.

Miałem sen, w którym znajdowałem się w elektrowni węglowej, co to oznacza? Taki sen może wskazywać, że w rzeczywistości nie boisz się pobrudzić rąk. Jesteś zdecydowaną osobą, która wie czego chce od życia. Twardo stąpasz po ziemi, a ludzie w Twoim otoczeniu określiliby Cię jako realista. Twoja zaradność jest szczególnie doceniana przez Twoją rodzinę, która na Tobie w pełni polega.

Co jeszcze może oznaczać obecność płonącego węgla w snach?

Dla osoby samotnych taki sen może wskazywać, że wkrótce czeka Cię rozkwit oraz szansa na poznanie nowej miłości. W najbliższym czasie nie bój się wyjść na ludzi, gdyż ominą Cię na prawdę ciekawe doznania. Los sprzyja Twoim planom, dlatego nie wahaj się, żeby podejmować ryzyko. Bardzo możliwe, że poznasz tą osobę w najmniej oczekiwanym przez siebie miejscu. Wasza różnica charakteru może się okazać dla was bardzo korzystna.

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, to sennik ostrzega przed wątpliwymi ofertami. Szczególnie należy uważać na ludzi oferujących szybki oraz łatwy zysk jeśli nie chcesz stracić pieniędzy. W pracy Twoi współpracownicy mogą się posunąć do nieczystych zagrywek, więc tu także warto jest zachować czujność.