Obdarowywanie kogoś w naszym śnie, oznacza to, że na jawie dobrze radzimy sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Potrafimy być dla nich wsparciem w trudnych chwilach, i dzięki temu budować dobre relacje, które w przyszłości zaprocentują. Jesteśmy lubiani i postrzegani jako osoby, na które można liczyć.

Interpretacja snu z motywem prezentów według sennika 

Sennik zwraca uwagę na to, że interpretacja może się różnić w zależności od tego kto obdarowuje, kto jest obdarowanym itd. Duże znaczenie również ma sam podarunek. Zarówno jego wartość materialna jak i sentymentalna. Oczywiście nie trzeba być bogatym żeby kogoś obdarowywać. Prezent może zostać przez Ciebie ręcznie przygotowany. Niektórzy wręcz kochają prezent ręcznie robione. Może to również być jakiś gest. W dalszej części tego artykułu dowiesz się, że wiadomość o ciąży może również być pewnego rodzaju podarunkiem. Najważniejsze są nasze intencje.

Obdarowanie kogoś prezentem również może oznaczać chęć niesienia komuś pomocy. Otóż prezent nie musi być koniecznie jednym podarunkiem. Prezent we śnie może być związany z podświadomą chęcią niesienia pomocy osobom w potrzebie. W niektórych przypadkach jest to pomoc najbliższym, a w innych pomoc charytatywna. Może myślałeś kiedyś nad tym żeby wysłać paczkę z żywnością osobom potrzebującym 🙂

Oczekiwanie prezentu – znaczenie snu 

Co oznacza sen, w którym oczekujesz prezentu w postaci szczeniaka? Taki sen mówi, że wkrótce osoba z Twojego otoczenia będzie powodem Twoich nowych kłopotów. W wielu przypadkach takie działanie będzie celowe, dlatego bądź czujny na toksyczne osoby.

Dla kobiety taki sen jest symbolem pożądania i pasji. Wkrótce otrzymasz okazję na zrealizowanie swoich planów i udać się we wspaniałą podróż za granicę. Sennik również zwiastuje poznanie atrakcyjnego, ciekawego mężczyzny, z którym uda Ci się nawiązać dłuższą relację.

Niekiedy taki sen mają kobiety spodziewających się narodzin dziecka. W takiej sytuacji należy sen potraktować jako dobry znak. Wykorzystaj swoje lepsze samopoczucie w nadchodzących miesiącach. Więcej relaksu i odpoczynku od codziennych spraw jest również niekiedy wskazane.