Morska choroba we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Choroba morska to spodziewaj się chaosu na wszystkich płaszczyznach życia. Sen o chorobie morskiej zapowiada, że z jednej strony może dopaść Cię kryzys finansowy ale z drugiej strony będziesz się cieszyć szczęściem w miłości.

Według sennika online, choroba morska we śnie jest oznaką miłości do siebie i narcyzmu. Jesteś zbyt przywiązany do swojego wyglądu i nie zwracasz uwagi na swoje cechy psychiczne. Z tego powodu, jak się okazało, zaburzenie kondycji fizycznej nie zawsze jest powodem, aby dbać o swoje ciało.

Również sny, które dotyczą choroby morskiej, często zawierają źle pachnące jedzenie, rozkładające się ryby.

Interpretacja snów o chorobie morskiej nie dotyczy tylko śniącego. Choroba ta też może dotyczyć krewnych, czy przyjaciół. Na podstawie tego, w jaki sposób choroba morska objawia się w twoich snach, można w senniku odnaleźć interpretację snów. Jeśli choroba ta w Twoim śnie dotknęła ukochanej osoby, sen ten jest ostrzeżeniem. Mowa tu o ostrzeżeniu dla twojej podświadomości, że krewni i przyjaciele w tej chwili, bardziej niż kiedykolwiek potrzebują twojego wsparcia. Zwróć uwagę na ich sytuację finansową, nie odrzucaj wezwań o pomoc, to wszystko się opłaci w przyszłości.

Śniło Ci się, że Twoja mama miała chorobę morską? Interpretacja zależy od szczegółów snu. Jeśli będzie narzekać na chorobę, wkrótce może pojawić się między Wami konflikt, który może nie być łatwy do rozwiązania.

Sennik przygotował różne interpretacje dla najbliższych:

  • choroba morska u syna – zapowiedź problemów w sferze prywatnej,
  • morska choroba u ojca – przepowiednia bolesnych przeżyć, które pozostawią ślad,
  • choroba u cioci – będziesz musiał zająć się sprawą, na którą nie masz do końca wpływu.

Jeśli widzisz chorobę u przyjaciela, jest to oznaka rozwiązania wszystkich problemów, które z dnia na dzień spadły na ciebie. A sposób ich rozwiązania uświadomi Ci, jak silny jesteś. Tego samego można się spodziewać pośnie w którym widziałeś chorobę morską u swojej siostry.