Jeśli wolnej kobiecie przyśnił się Welon to może sie spodziewać rychłych oświadczyn, ślubu lub wyznania miłości. Jeśli kobieta widzi we śnie, że ma na głowie Welon to znaczy, że zwiąże się z mądrym dobrym mężczyzną, który zapewni jej bezpieczeństwo i szczęście. Wiele kobiet właśnie tego potrzebuje. Często zdarza się tak, że kobieta przez całe życie wchodzi w związki utrzymuje znajomości z nieodpowiednimi mężczyznami. Często to wynika np. z pozycji społecznej, mocnym charakterem mężczyzny oraz dobrymi zarobkami. Niestety takie a nie inne dobieranie partnerów może również być skutkiem traktowania przez ojca w dzieciństwie. Brak ojca też może powodować takie lub podobne skutki.

Mężczyźni robią dokładnie to samo, do zabaw i tymczasowych relacji szukają gorszych kobiet niż te, którymi by się zainteresowali jeśli mieliby wziąć ślub itd. Niestety zdarza się tak, że przez różne wydarzenia nawet nie dochodzi do tego, że można świadomie podjąć decyzję “dobrze, od teraz szukam tego jedynego”. Np. w przypadku zajścia w ciążę, w celu zapewnienia dziecku dobrego dzieciństwa ludzie decydują się wejść w związek małżeński.

Jeśli przytrafił Ci się sen o tym, że widzisz inną kobietę w welonie to zwiastun, że będziesz mieć poczucie iż Twoje życie nie ułoży się nie tak jak tego chcesz. Welon na głowie innej kobiety we śnie może zapowiadać, że będziesz się porównywać i zazdrością spoglądać na to jak układa się życie innym. Niestety w naszym kraju często tak to wygląda, że zamiast cieszyć się z tego, że komuś innemu udało (cokolwiek), to przez zazdrość krytykujemy i próbujemy mu to popsuć. Nie jest to jedynie nasza przypadłość. Często starsze panie, którym nie udało się znaleźć mężczyzny, który spełniałby ich wymagania lubią komentować inne kobiety. Jest to rzecz jasna czysta zazdrość, ale niestety często dochodzi do różnych nieprzyjemnych sytuacji.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz zadawania pytań w komentarzach.