Miara we śnie często odzwierciedla naszą chęć do podsumowywania i oceniania osiągnięć. We śnie może też symbolizować tendencję do porównywania się z innym, która może być dla śniącej osoby demotywującym działaniem. Jeśli śniła Ci się Miara to znaczy że powinieneś Mierzyć swoje życie według własnych potrzeb i marzeń i skupić się na tym co daje Ci szczęście i Radość w obecnym życiu.

Senniki interpretują miarę we śnie jako pewnego rodzaju strach przed rzeczywistością. Dlaczego? Już śpieszę wyjaśnić.

Czym jest miara? Jest to zderzenie się z jakimś faktem. Może to dotyczyć wszystkiego. Zmierzenie wzrostu czyjegoś ciała, zmierzenie obwodu czegoś, zważenie czegoś. Jak widać ewidentnie miara jest powiązana z jednym słowem “sprawdzenie”. Dlaczego ktoś miałby się bać sprawdzenia czegoś? O ile oczywiście istnieją osoby, które wolą żyć w niewiedzy i nie chcą wiedzieć np. ile ważą i może to też być dla nich pewnego rodzaju granicą strachu, to jednak w tym artykule skupimy się na nieco dalszej perspektywie.

Idąc dalej ścieżką sprawdzania / weryfikacji, nie ma już chyba wątpliwości, że miara jest powiązana ze zderzaniem się z rzeczywistością. Tego wiele osób się boi. Niestety taki strach przed zderzeniem się z rzeczywistością możemy spotkać wszędzie. W każdej relacji międzyludzkiej. Mowa tu zarówno o stosunkach ze swoim szefem jak i partnerką, czy rodzicem.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu