Sen o majonezie zapowiada, że wzmocnią się Twoje więzy z przyjaciółmi. Może zdarzyć się, że będziesz potrzebować pomocy lub o pomoc zwróci się Twój przyjaciel ? trudna sytuacja i wzajemne wsparcie zbliży Was do siebie i utwierdzi w przekonaniu, że możecie na siebie liczyć.

Apetyt na majonez we śnie jest całkiem ciekawym symbolem. Ponieważ jego interpretacja zależy od innych elementów występujących we śnie. Sen o tym, że jadłeś coś we śnie, może wskazywać na zdrowotne problemy. I w niektórych przypadkach możliwe, że należałoby spotkać się z lekarzem. Innym ważnym elementem, który ma znaczenie przy interpretacji snu z udziałem apetytu jest poziom głodu. W śnie apetyt może się objawiać na różne sposoby. Możesz jeść wszystko co spotkasz na swojej drodze lub – idąc w drugą skrajność – możesz nie mieć na nic ochoty. Możesz być też po prostu głodny. Jest wiele możliwości.

Miałaś sen, w którym widzisz majonez na kanapce? Jeśli było to Twoje śniadanie, to wkrótce masz szansę na otrzymanie prezentu od swoich najbliższych. Sprawy, które od dłuższego czasu nie dawały Tobie spokoju w końcu się rozwiążę co przyniesie Ci wiele satysfakcji i radości. Dawanie kanapki z majonezem we śnie jest oznaką, że Twoja pomoc i obecność okaże się dla kogoś bardzo pomocna.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.