Lody we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o lodach wyraża zamiłowanie śniącego do przyjemności. Podobnie zresztą jak wszelkiego rodzaju sny, w których pojawiają się Słodycze i inne smakowite rzeczy, sen o lodach zapowiada drobne radości związane ze smakowaniem życia.

Ulubiony zimny przysmak wszystkich, nie może obiecać wiele kłopotów. Tak właśnie myślą wieszcze, wyjaśniając, co oznacza sen o jedzeniu lodów. To danie deserowe w snach uważane jest za symbol radości, udanych osiągnięć i łatwej realizacji planów.

Sen kobiety łączy jedzenie lodów z udanymi przedsięwzięciami. Widzenie dzieci, które lubią wchłaniać ten przysmak w swoich snach, to wspaniały okres na realizację pomysłów. Nowy śpiący członek rodziny przepowiada szczęście i dobrobyt, które będą mu towarzyszyć przez długi czas.

Widząc dużo lodów, według śpiącego Millera, mówi o zbliżającej się radości i szczęśliwych chwilach.

Nowoczesny sennik interpretuje, że rodzaj zimnego deseru jest ważny dla interpretacji snu, w którym lody zostały przywiezione:

  • Nadzienie – aby ochłodzić relację z partnerem;
  • z dżemem – na przyjemny niespodziewany prezent;
  • z czekoladą – mówi o końcu problemów;
  • krem-brulee – audycje o szybkim szczęściu;
  • wanilia – twoje hobby może skończyć się burzliwą powieścią;
  • Eskimos – poświęcenie czasu dla towarzysza;
  • owoc – audycje o wielbicielach sorbetów.

Wielka księga snów przewiduje miłe spotkanie ze starym przyjacielem, który musiał jeść lody w upale. Ale nie będzie żadnych odrodzeń uczuć ani romansów, sennik przepowiada. Widząc kogoś jedzącego lody z czekoladą, która jest trochę roztopiona podczas snu, mówi o nieudanych próbach śniącego, aby ożywić to, co już dawno utracone. Jedzenie lodów jest twarde, mrożone, mówi o chęci cieszenia się życiem. Wiedz jednak, że przyjemność przemija. Śniłeś o rozkoszowaniu się słodkim lodem w kafeterii? Więc, powinniśmy przygotować się na zabawę. Postaraj się kontrolować dawkę alkoholu, w przeciwnym razie w przyszłości będziesz miał dreszcze i będziesz żałował, że nie pamiętasz tego wydarzenia.

Co jeszcze oznacza taki sen?

Wielka księga snów zapowiada miłość i dobrobyt, interpretując to, co śni o rozkoszowaniu się deserowym daniem czekoladowym. Śni o tym, by zostać przewróconym przez przyjaciela lub wybranego, mówi o nadmiernym okrucieństwie wobec postaci, a w konsekwencji o samotności. Sennik online z pewnością interpretuje sen o zjedzeniu czekoladowego wyrobu mlecznego, podpowiadając namiętną, ale niestety przelotną miłosną przygodę.