Kradzież we śnie zapowiada zawód i rozczarowanie.

Symbolika kradzieży według sennika 

Jeśli śniło Ci się, że kradniesz to prawdopodobnie rozczarujesz kogoś swoim postępowaniem bądź postawą. Sen, w którym jesteś okradany to zwiastun, że ktoś sprawi Ci przykrość swoim zachowaniem, zrobi coś czego nigdy byś się po nim nie spodziewał. Chyba jedyne co Ci pozostaje to zastanowić się kto coś takiego może zrobić.

Śniło Ci się, że okradasz kogoś? Nigdy tego nie zrobisz w prawdziwym życiu. Jednak są też złe strony. Bardzo możliwe, że czekają Cie trudne czasy.

Według sennika, jeśli ktoś popełni kradzież we śnie, w rzeczywistości będzie musiał zaprezentować wszystkie swoje talenty. Będzie musiał to zrobić aby zostać zauważonym, a w walce o sprawiedliwość trzeba będzie również maksymalnie się wysilać.

Widziałeś jak kieszonkowiec wyciąga portfel z nieznajomego kieszeni w sklepie? Bardzo możliwe, że jest to ostrzeżenie dla Ciebie żebyś nie działał za czyimiś plecami. Widziałeś rabunek na ulicy lub w sklepie? Sennik zachęca Cie do bardziej zdecydowanego działania, aby uniknąć komplikacji w życiu.

W jakich jeszcze sytuacjach może pojawić się kradzież w snach?

Jeśli śniłeś, że zostałeś okradziony, jest to znak potrzeby kogoś bliskiego, ale nie na długo. Natomiast dla kobiety może to oznaczać, że szuka kogoś na dłużej. Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, jakie rzeczy zostały skradzione we śnie, aby zrozumieć, o co chodzi.

Ktoś ukradł Ci pieniądze? Przewiduje spadek zysków z powodu nieuzasadnionych wydatków. Im więcej pieniędzy zostało skradzionych, tym poważniejszy problem. Zbyt emocjonalna reakcja śniącego na to, co dzieje się we śnie, odzwierciedla stan jego biznesu w prawdziwym świecie.

Śniłeś o kradzieży samochodu? Sennik przewiduje nie tylko utratę swobody ruchów i przeszkód na drodze, ale także wątpliwości co do wybranego celu.

Byłeś świadkiem kradzieży złota? Kradzież złotej biżuterii jest interpretowana jako utrata statusu społecznego, przywilejów, uprawień. Dla wielu osób właśnie status społeczny jest jedną z ważniejszych spraw. Dlatego ważne żeby uważać na to co się robi żeby go nie stracić.