Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym się leczysz lub ktoś leczy Ciebie to prawdopodobnie nie układa Ci się w sferze uczuciowej i pragniesz „uleczenia” tej sytuacji. Ciągle mylisz o tym co zrobić aby rozwiązać problemy miłosne.

Sen, w którym się leczmy – co oznacza?

Jeśli w Twoim śnie Twoja kondycja poprawia się dzięki leczeniu to spodziewaj się szczęśliwego rozwiązania problemów – już niedługo w Twoim związku zagości szczęście i harmonia.

Jeśli śni Ci się, że pomimo leczenia stan się nie poprawia to spodziewaj się komplikacji i niepowodzeń. Niepowodzenia są nieodłącznym elementem życia człowieka. Cierpliwość i determinacja pozwoli Tobie pokonać wszelkie przeciwności losu. Jeżeli będzie w stanie wyciągnąć lekcję ze swoich porażek staniesz się mądrzejszym człowiekiem.

Bycie lekarzem we śnie jest dosyć osobliwym znakiem. Taki sen mówi osobie śniącej, że wkrótce możecie odegrać bardzo ważną rolę w życiu drugiego człowieka. Twoja wiedza i doświadczenie pozwoli odmienić życie tej osoby na lepsze. Warto też się mieć na baczności. Nie wszyscy ludzie będą mieli szczere zamiary. Niektórzy będą chcieli wykorzystać Twoja dobroduszność do realizacji swoich egoistycznych planów.

Leczenie bliskiej osoby lub choroba psychiczne – co mówi o tym sennik?

Leczenie swojego ukochanego bądź ukochanej we śnie może mówić o przykrym nastroju naszej drugiej połówki. Być może coś ich trapi, co spędza sen z powiek. Niestety problem może być skomplikowany, dlatego nie oczekuj, że dowiesz się wszystkiego od razu. Warto uzbroić się w cierpliwość i nie tworzyć presji. Pozwól swojej drugiej połówce dobrowolnie się otworzyć we własnym tempie. Twoja obecność podczas tego procesu jest bardzo ważna, dlatego być może będziecie musieli zrezygnować ze swoich niektórych planów.

Leczenie kogoś z powodu choroby psychicznej najczęściej może wskazywać na stres w prawdziwym życiu. Być może jesteś przemęczony pracą lub obowiązkami domowymi. Niekiedy takie wizje senne wskazują, że niedostatecznie się wysypiasz w nocy. Sennik radzi, aby zaplanować sobie wakacje w najbliższym czasie. Udaj się w spokojne miejsce i zapewnij sobie chwilę ciszy.