Sen o kupowaniu Gazety ostrzega przed niewiedzą – jeśli śni Ci się, że kupujesz gazetę to być może niewiedza i brak świadomości pewnych faktów może ograniczać Twoje projekty. Jeśli jesteś w trakcie załatwiania ważnych dla Ciebie spraw, szczególnie urzędowych, pamiętaj dołożeniu wszelkich starań w celu rozeznania się w swojej sytuacji. Zaniedbanie i niewiedza może przyczynić się do niepowodzenia i strat materialnych.

Obiekt owinięty w starą i szarą gazetę może świadczyć o chciwości i nędzy, która przewija się w Twoim otoczeniu.

Śniło Ci się, że czytałeś artykuł prasowy poświęcony fikcyjnej postaci lub znajomemu. Ostrzeżenie przed ryzykiem bycia zaangażowanym w centrum poważnych wydarzeń, które są w stanie diametralnie zmienić Twoje obecne życie.

Samo kupowanie gazety kojarzy się wielu osobom z potrzebą zdobywania wiedzy. Na temat tego co się dzieje w Państwie, na temat tego co się dzieje w życiu innych osób. Bardzo możliwe, że sen w którym kupowałeś gazetę oznacza jakiś związek z tym co dzieje się w Twoim życiu. Może rozstałeś się z kimś? Zakończyłeś z kimś relacje? Może teraz przez to nie możesz się skupić na niczym? I chciałbyś dowiedzieć się co u tej drugiej osoby? Czasami takie myśli trzeba zdusić w zarodku. Czasami jednak warto po prostu po jakimś czasie przywrócić kontakt.

Alternatywne interpretacje

Wg alternatywnej interpretacji, czytanie gazet we śnie, może być oznaką, że wkrótce otrzymasz dobre wieści od odległego przyjaciela. Co będzie powodem polepszenia Twojej kariery zawodowej. Ten krok przyniesie długo oczekiwany wzrost – będziesz mógł prowadzić własny biznes, osiągać bogactwo i dobrobyt.

Zakup gazet we śnie ostrzega przed gwałtownymi działaniami w prawdziwym życiu. Dostarczenie ich do skrzynki pocztowej obiecuje dobre wieści od dalekich krewnych. Kupowanie gazet w kiosku, może mówić o konieczności przejścia na oszczędności.

Kiedy we śnie czytasz gazetę, ale nie rozumiesz znaczenia tego, co właśnie przeczytałeś, to może to wskazywać na niepowodzenie w Twoim ostatnim przedsięwzięciu.