Według sennika online sen o krótkich czarnych włosach może zapowiadać spadek energii i chwilową słabość. Jeśli komuś śniły sie krótkie Czarne włosy to znak, że niemoc może spowodować poczucie utraty kontroli nad niektórymi aspektami życia.

Jeśli kobiecie sie śniło, że ma czarne krótkie Włosy to może to oznaczać, że ma Ona wiele męskich pierwiastków dzięki którym z łatwością porusza sie w męskim świecie, obdarza mężczyzn zrozumieniem oraz łatwo sie z nimi dogaduje.

 

Wiele osób farbuje sobie włosy na taki „bardzo czarny” kolor, jako coś co ma przedstawiać ich mroczne i ciemne wnętrze. Farbowanie włosów często jest związane z rodzajem muzyki jakiej osoby słuchają, która wyraża ich wnętrze.

Trudno w to uwierzyć, ale każdy z nas na głowie posiada od stu do stu pięćdziesięciu tysięcy włosów. Dlatego też one często symbolizują dobrobyt. Śnienie o włosach, szczególnie jeśli sen się powtarza mogą być przepowiednią zbliżającego się wydarzenia, które poprawi Twój stan majątkowy. Nie zapominaj jednak, że szczęściu trzeba pomóc – śledź więc uważnie wszystko co dzieje się wokół Ciebie. Szybko podjęta w odpowiednim czasie decyzja może doprowadzić do całkowitej odmiany Twojego życia.

Bez wątpliwości czarny kolor włosów jest oznaką pewnego rodzaju buntu. Zazwyczaj jest to powiązane z życiem prywatnym lub tym jak zostaliśmy wychowani.

Czarnowłosy mężczyzna we śnie symbolizuje erotyzm i namiętność. Dlatego też kobieta, która śni o czarnowłosym mężczyźnie może spodziewać się, że jej związek będzie pełen namiętności, pasji ale też konfliktów i kłótni.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Też często rozmyślasz nad tym co może oznaczać czerń? Zostaw nam info w komentarzu! Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem.

Na łamach naszego portalu również znajdziesz interpretacje innych kolorów. Na przykład: kolor białykolor zielony oraz kolor czerwony. Jeśli spodobał Ci się artykuł, chciałbyś podzielić się z nami swoim snem lub miałbyś jakieś pytania, zapraszamy do komentowania.