Jeśli śniło Ci się, że kaszlesz to postaraj się powstrzymać od wszelkich przemyśleń na temat swoich dotychczasowych osiągnięć i porównywania się do innych. Takie zachowanie, w najbliższym okresie może sprawić, że będziesz mieć tendencję do zatrzymywania się w miejscu i porzucania rozpoczętych projektów – a tymczasem dobrze abyś dociągnął swoje sprawy do końca. Czasami każdemu zdarza się kaszleć, nie ma w tym nic złego 🙂

Sen o ciężkiej chorobie może się przyśnić również hipochondrykom. Niestety wiele osób jak coś im się dzieje, dostrzega jakieś zmiany w swoim organizmie lub na ciele, próbuje diagnozować się przez internet. W internecie zazwyczaj są dwa typy komentarzy. Pierwszy typ informacji to po prostu kłamstwa wyssane z palca, które są tworzone tylko dla zarobku.

Oczywiście zachorowanie na przeziębienie jest czymś okropnym. Zdarza się tak, że widzimy u siebie coś dziwnego. Na przykład coś głowa nas boli, coś przy gardle itd. Masa osób w takiej sytuacji wpisuje sobie te swoje “objawy” w internet, a tam oczywiście wychodzi duża ilość przeróżnych diagnoz. Oczywiście 99% jest błędna. Z bólu głowy, który jest spowodowany zmianą pogody, ciśnieniem itd. można sobie wyczarować jakiegoś guza mózgu. Jest to oczywiście totalna bzdura. Oczywiście nie można w to wierzyć. Najlepiej jeśli rzeczywiście powstaje jakaś obawa, udać się do lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza rodzinnego. Dzięki temu uzyskasz wstępną informację na temat tego co rzeczywiście powinno Cie niepokoić. Dodatkowo również otrzymasz – jeśli zajdzie taka potrzeba – skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.