Jeśli śni ci się Farba lub że coś farbujesz to może mieć to dwa znaczenia. Po pierwsze starasz się Ukryć coś lub przedstawić pewne rzeczy takimi jakimi nie są. Drugim znaczeniem snu o farbowaniu może być chęć zmiany w życiu. Pragniesz podjąć kroki, które pozwolą Ci zmieć model życia.

Oprócz tego co robisz z pędzlem, znaczenie ma również kolor farby.
Kolor niebieski we śnie symbolizuje Niebo i wodę, duchowość i mistyczność. Osoby, które we śnie widzą siebie w błękitnym otoczeniu często charakteryzują się czystością charakteru, delikatnością, mają dobre intencje wobec innych.

Kolor różowy to bez wątpienia ulubiony kolor małych dziewczynek, odzwierciedla niewinność i słodycz dzieciństwa, kiedy jesteśmy przytulani i otoczeni czułością. Sen o kolorze różowym odzwierciedla tęsknotę, za bliskością, ciepłem i przytulaniem.

Indygo to kolor kreatywności, innowacyjności, jest to również kolor lubiany przez artystów i często stosowany w malarstwie. Osoby, które śnią o kolorze indygo są pomysłowe i utalentowane, charakteryzują się świetnym gustem i smakiem.

Czerwień to symbol szczęścia, miłości i radości, określa energię i namiętność towarzyszącą związkowi miłosnemu. Jeśli śnił Ci się kolor czerwony, to czeka Cię gorący okres! W Twoim życiu nie zabraknie miłości i namiętności.

Kolor biały pojawiający się we śnie może być chęcią rozpoczęcia czegoś na nowo, pojawia się zazwyczaj u ludzi, przeżywających życiowy zawód będący konsekwencją bądź to nieszczęśliwie zakończonego związku, bądź to popadnięcia w inne osobiste lub finansowe tarapaty.

Kolor błękitny we śnie symbolizuje niebo i wodę, duchowość i mistyczność. Sen o błękitnej tonacji bez wątpienia nawiązuje do bliskich związków z Bogami, duchowości i emocjonalności.

Kolor zielony symbolizuje świeżość, nadzieję i nowe życie dlatego też Kolor zielony we śnie zapowiada nowe początki i rozpoczynanie przedsięwzięć. Osoby, którym przyśnił się Kolor zielony będą napełnione optymizmem i wiarą w przyszłe powodzenie, co da im energię do działania.

Zapraszamy do czytania również innych artykułów.