Czarne Włosy we śnie ma bardzo szeroką interpretację. Osoby, które widzą siebie w czarnych włosach często noszą w sobie wewnętrzne skrajności. Osoba, która we śnie widzi siebie w czarnych włosach często charakteryzuje się szlachetnym charakterem, skłonnościami do nostalgii i refleksji i religijności. Często Czarne włosy we śnie są domeną osób uduchowionych o bogatym życiu uczuciowym, wierzących w dobro i wyższe ideały, kierujących się zasadami moralnymi w życiu.

Przykładowe znaczenie czarnych włosów w snach

Jednocześnie Czarne włosy to symbol osoby namiętnej, przepełnionej erotyzmem, kochliwej, silnej oraz lubiącej władzę. Osoby, które widzą siebie we śnie w czarnych włosach często noszą w sobie te ambiwalentne cechy dzięki czemu odnoszą ogromne sukcesy, są świetnymi przywódcami, doskonale radzą sobie na wysokich stanowiskach.

Czarnowłosy mężczyzna we śnie symbolizuje erotyzm i namiętność. Dlatego też kobieta, która śni o czarnowłosym mężczyźnie może spodziewać się, że jej związek będzie pełen namiętności, pasji ale też konfliktów i kłótni.

Wiele osób farbuje sobie włosy na taki „bardzo czarny” kolor, jako coś co ma przedstawiać ich mroczne i ciemne wnętrze. Farbowanie włosów często jest związane z rodzajem muzyki jakiej osoby słuchają, która wyraża ich wnętrze.

Sen o czarnych włosach – co jeszcze może symbolizować?

Trudno w to uwierzyć, ale każdy z nas na głowie posiada od stu do stu pięćdziesięciu tysięcy włosów. Dlatego też one często symbolizują dobrobyt. Śnienie o włosach, szczególnie jeśli sen się powtarza mogą być przepowiednią zbliżającego się wydarzenia, które poprawi Twój stan majątkowy. Nie zapominaj jednak, że szczęściu trzeba pomóc – śledź więc uważnie wszystko co dzieje się wokół Ciebie. Szybko podjęta w odpowiednim czasie decyzja może doprowadzić do całkowitej odmiany Twojego życia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swoim Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania zadaj je nam w komentarzu pod artykułem, postaramy się odpowiedzieć. Natomiast jeśli artykuł wgl nie pasuje do Twojego snu skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu.