Sen o nerwach i nerwowości to domena osób, które miały zestresowanych i zbyt wymagających rodziców.

Motyw zdenerwowania w Twoim śnie – co może oznaczać? 

Jeśli denerwujesz się we śnie albo widzisz we śnie nerwowe osoby to znaczy przeżywasz podświadomie Lęk o to, że nie sprostasz oczekiwaniom rodziców. Rodzice są też tymi, którzy przekazują nam swoje postrzeganie świata i sposoby reagowania problemy. Lęk przed niesprostaniem problemom jest przekazywany z pokolenia na pokolenie – nerwowi Rodzice przekazują niejako Nerwowość swoim dzieciom. Sny o nerwach są więc wyrażeniem wewnętrznych napięć śniącego, ale nie należy się ich obawiać ponieważ nie zwiastują żadnych złych wydarzeń.

W dzisiejszych czasach na nasze samopoczucie może wpłynąć tak naprawdę każdy obszar życia. Może się nam nie powodzić w pracy. Możemy zostać z niej zwolnieni lub wynagrodzenie, które otrzymujemy może być niewystarczające żeby pokryć wszystkie zobowiązania finansowe. W domu może się nam nie układać z partnerem / partnerką, może być to coś tymczasowego lub stały stan wojny pomiędzy partnerami. Dodatkowo również może być coś nie tak w związku z naszymi dziećmi, np. problemy w szkole lub problemy ze zdrowiem.

Warto panować nad swoimi nerwami, również w marzeniach sennych 

Pamiętaj: niestety trzymanie w sobie nerwów lub wyrażanie ich w zły sposób może się skończyć bardzo źle. W nerwach również zazwyczaj podejmujemy złe decyzje. Dlatego najlepiej jeśli jest jakiś problem / konflikt rozwiązać go rozmawiając.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.