Sen o złotych monetach to domena ludzi mających zamiłowanie do pieniędzy, bogactwa i luksusu ale również będących przedsiębiorczymi ludźmi interesu. Jeśli śniło Ci się, że posiadasz lub znajdujesz złote Monety to znaczy, że jesteś osobą, której “pieniądze się trzymają”. Zarabiasz pieniądze dzięki swojej zaradności, żyłce do interesów, intratnej pracy lub wyjątkowym talentom. Pieniądze mogą też być Ci dane ponieważ pochodzisz z zamożnej rodziny, ktoś Ci je podaruje lub wygrywasz je na loterii. Gorzej jeśli śni Ci się, że tracisz złote monety. Może to oznaczać, że nie przyciągasz do siebie bogactwa i jednocześnie bardzo doskwiera Ci brak pieniędzy.

Taki sen możesz zobaczyć przed okresem niesamowitego szczęścia i dobrobytu. Jeśli było zbyt dużo monet, należy uważać. Nadmierna emocjonalność i silne pragnienia bogactwa mogą doprowadzić do katastrofy.

Taką wizję mogą zobaczyć również osoby oczekujący na wzrost wynagrodzenia bądź dodatkowy zysk. Przygotuj się na oszustwa i kłamstwa, jeżeli wiedziałeś, że monety we śnie są fałszywe.

Śniło Ci się, że trzymałeś monety w swoich rękach? W rzeczywistości możesz odnieść sukces w każdym przedsięwzięciu. Warto skorzystać z tego czasu, bo jest on szczególnie korzystny na realizację swoich planów. Dla niektórych może to być również znak, że spotkasz ciekawą osobę, z którą udasz się w niespodziewaną podróż.

Miałeś sen, w którym odnajdujesz skarb ze złotem? Może być to symbol, że wkrótce udasz się w podróż za granicę. Dla niektórych może być to znak, że otrzymasz wsparcie od wpływowej osoby. Jeśli we śnie zakopujesz skarb, wtedy z własnej winy możesz stracić ukochaną osobę.

Miałeś sen, w którym odnajdujesz złote monety podczas sprzątania? Warto zwrócić uwagę w którym miejscu prowadziłeś porządki. Jeżeli był to pokój, to może to oznaczać, że wkrótce będziesz miał niespodziewanych gości, których bardzo długo nie widziałeś. Jeśli znalazłeś monety w ogrodzie, może to symbolizować, że wkrótce Twoja starania zostaną wynagrodzone, zarówno w życiu osobistym oraz zawodowym.