Zaślubiny we śnie znaczenie snu | Sennik Online

W naszych snach może pojawiać się symbolika senna. Dzieje się tak zarówno u osób, które planują zaślubiny, są świeżo po nich, jak i zupełnie bez powodu. Widok ślubu może mieć różne znaczenie w zależności od retoryki snu oraz tego, kogo dotyczą zaślubiny. Inne znaczenie będzie miał sen, w którym to my jesteśmy w roli jednego z państwa młodych, a inne ten, gdzie bierzemy udział w weselu jako goście. Zapraszamy do zapoznania się z popularnymi snami, w których pojawia się motyw zaślubin.

Popularne sny o zaślubinach – znaczenie

Zdecydowanie jednym z najpopularniejszych motywów sennych związaną z symboliką ślubną jest widok własnych zaślubin. Ten sen z reguły ma bardzo pozytywne przesłanie, ponieważ sugeruje odwzajemnioną miłość i szczęście. Możliwe, że już tworzymy udany związek i posiadamy rodzinę lub to dopiero przed nami. Nie powinniśmy się tego obawiać, ponieważ nas i naszych bliskich powinna czekać spokojna i dobra przyszłość. W marzeniach sennych możemy być także gośćmi na zaślubinach. Wówczas sen ten będzie miał zupełnie inne znaczenie i warto potraktować go jako ostrzeżenie. Może zwiastować niespełnioną miłość lub inne niepowodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.

Jak jeszcze zaślubiny mogą pojawić się w naszym marzeniu sennym?

Coś, czego obawia się wielu z nas to zerwanie zaślubin przed ołtarzem. Taka sytuacja jest niezwykle stresująca w życiu realnym i ma negatywną symbolikę w życiu sennym. Jeżeli widzimy to w naszym śnie, to może to być zapowiedź nieszczęśliwego zdarzenia w naszym życiu. Może ono przynieść nieoczekiwane konsekwencje nam i naszym bliskim, a także dotyczyć wielu aspektów naszego życia. Inny częsty sen to widok ukochanej osoby, które bierze ślub z innym partnerem. W ten sposób podświadomość wskazuje na nasze obawy przed utratą osoby, z którą dzielimy życie.

Ślub z byłym partnerem

Ciekawe znaczenie ma widok senny, w którym bierzemy ślub z byłym partnerem. To oznaka tęsknoty i powrotu do tej relacji co jakiś czas. Być może mamy wciąż niezakończone sprawy w starym związku lub wspomnienia o nim nie dają nam spokoju. Taki sen może wskazywać także na to, że w życiu prywatnym i obecnym związku nie jesteśmy do końca szczęśliwi lub czegoś nam brakuje. Może to być ostatnia szansa na ponowne rozpalenie tej namiętności i silnego uczucia.