Gołąb we śnie oznacza posłańca ze świata duchowego. Jeśli miałeś sen o gołębiu to zwróć uwagę na inne symbole pojawiające się w twoim śnie, ponieważ mogą one stanowić ważna informację dla ciebie i duchowe przesłanie.

Sny z widokiem gołębie i ich interpretacja

Kobieta, której śni się Gołąb jest obdarzona ogromną intuicją, Gołąb we śnie podpowiada jej aby kierowała się przeczuciami i wewnętrznym głosem w najbliższym czasie

Para gołębi – jeśli śni ci się para gołębi to twój związek wypełni miłość i ciepło. Jeśli jesteś osobą wolną, to być może w niedługim czasie wejdziesz w głęboki związek uczuciowy

Biały gołąb – jeśli śni ci się biały gołąb to w twojej rodzinie urodzi się dziecko. Biały gołąb wielu osobom kojarzy się z czystością. Jest on przecież symbolem chrześcijańskim. Przy wielu uroczystościach gołębie są wypuszczane z klatek właśnie w kościele katolickim. Przykładami takich uroczystości są chociażby Komunia Święta oraz Ślub.

Sen o białym gołębiu wiele osób również interpretuje jako coś szczerego. Jest to powiązane z tym, że osoba czysta nie ma nic wspólnego z kłamstwem. Sam motyw bieli słusznie wiąże się nam z czystością, a czystość z motywem spowiedzi / oczyszczenia. Chodzi tu rzecz jasna o to, że coś czystego / oczyszczonego nawiązuje do oczyszczenia w spowiedzi.

Gołąb to jeden z popularnych symboli sennych

Szary gołąb – pojednasz się kimś, z kim się pokłóciłeś niedawno. O ile biel symbolizuje czystość i nieskazitelność, to szarość kojarzy się nam z pewnego rodzaju zabrudzoną bielą. Pewnego rodzaju uszkodzeniem idealnej bieli. Można to analogicznie przenieść na płaszczyznę wiary. Biel w tym przypadku oznacza czystość duszy, a szarość grzech.

Lecący gołąb – spodziewaj się dobrej wiadomości

Jeśli poszukujesz innej interpretacji snu skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji. Wyszukiwarka ta znajduje się w prawym górnym rogu naszego portalu. Dodatkowo mogą Cie zainteresować interpretacje o następującej tematyce: Zwierzę oraz Pies. Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do zadawania ich w sekcji komentarzy pod artykułem. Postaramy się odpowiedzieć na nie.