Zabawa we śnie jest powiązana z wspomnieniami o zabawie w dzieciństwie.

Motyw zabawy jako jeden z popularniejszych symboli w marzeniach sennych

Zabawa jest jedną z najważniejszych czynności w okresie dzieciństwa, wpływającą na późniejsze zdolności manualne, inteligencję oraz wybór zawodu. Jeśli jesteś osobą dorosłą i śni Ci się że bawisz się sam, zwróć uwagę na rodzaj zabawy – może oznaczać ukryte aspiracje w rozwoju zawodowym i niezadowolenie z dotychczasowej kariery. Sen o zabawie jest często projekcjami naszych marzeń z dzieciństwa, których nie mieliśmy odwagi spełnić w późniejszym życiu.

Jeśli natomiast śni Ci się Zabawa z wieloma osobami lub dziećmi, których być może nie znasz w rzeczywistości, ale które we śnie wydają Ci się bardzo bliskimi osobami, może to oznaczać poczucie alienacji i wyobcowania w życiu codziennym. Zastanów się czy ostatnimi czasy nie czułeś się wyjątkowo samotny – sny o zabawie mogą być wyrazem chęci posiadania kogoś bliskiego, z kim można by spędzać wolny czas. Może warto żebyś wyjechał na kilka dni do swojej rodziny i spędził z nią czas? Nawet osoby, które mieszkają z bliskimi mogą czuć się samotni. Warto czasami wyjechać na weekend i się zresetować, odpocząć.

Jak interpretować sny i co z nich zapamiętać?

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Same pieniądze można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Co innego jeśli śnią Ci się one w sytuacji gdy je znajdujesz w lesie. Co innego gdy je uczciwie zarobisz, a jeszcze co innego gdy wejdziesz w ich posiadanie np. poprzez kradzież. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił pieniądze oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.

Zapraszamy do dzielenia się swoimi snami w komentarzach pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce: dziecko, urodzić dziecko oraz śmiejące się dziecko. Dodatkowo przy szukaniu interpretacji zachęcamy do korzystania z naszej wyszukiwarki snów, która pozwoli Ci wyszukać ciekawe interpretacje.