Sen o małżeństwie często przytrafia się młodym ludziom, choć o małżeństwie śnią również Ludzie w starszym wieku – zazwyczaj są to kobiety.

Sen o wychodzeniu za mąż – znaczenie

Małżeństwo we śnie młodej osoby jest zazwyczaj przejawem chęci związania się z kimś na stałe bądź też związane jest z poważnym planowaniem wspólnej życiowej drogi. Często niesie ze sobą obawy i niepewność czy podjęte lub przemyśliwanie decyzje są właściwe, czy też są podejmowane w stresie, presji i pośpiechu. Sny o małżeństwie często błędnie odbierane są jako prorocze, mogą też wpływać na przeżywane emocje i uczucia związane z decyzjami dotyczącymi tego wydarzenia.

Małżeństwo we śnie osoby będącej już w formalnym związku może oznaczać przeżywane problemy lub kryzys. Dotyczy to szczególnie par kilka lat po ślubie, których życie jest już w pełni ustabilizowane i które zaczyna dręczyć poczucie nudy połączone z wątpliwościami dotyczącymi związku. W takich momentach warto pomyśleć nad rzeczami lub wspólnymi przedsięwzięciami, które mogłyby dodać powiewu świeżości w związek.

Jak przystąpić do interpretacji snu o małżeństwie?

Zadaj sobie następujące pytania:

  1. Czy jesteś zamężna?
  2. Czy widzisz we śnie mężczyznę za którego wychodzisz?
  3. Jeśli tak, czy mężczyzna ten jest Ci znany?
  4. Jeśli jest Ci znany, jakie masz z nim relacje? Masz do niego jakieś uczucia?

Czy to możliwe, że chciałabyś żeby coś bliższego łączyło Cie z mężczyzną, którego widziałaś we śnie?

Również warto przy interpretacji uwzględnić gdzie odbywał się ten ślub, czy znasz to miejsce. Jacy goście się tam pojawili, w jakim byli nastroju oraz to w jakim kolorze była suknia panny młodej. Informacje na temat innych kolorów możesz znaleźć w naszej bazie snów. Zapraszamy do lektury.

Dodatkowo może Cie zainteresować były facet oraz nagi facet.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.
Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.