Sen o whisky to generalnie symbol rozczarowania. Jeśli sen dotyczy whisky w butelkach, to znak, że śniący będzie chronił starannie swoje interesy, dzięki czemu będą mogły się rozwijać. Picie whisky w samotności oznacza, że egoizm śniącego zniechęci do niego przyjaciół. Wylewania whisky to znak utraty przyjaciół z powodu skąpstwa. Widzenie lub picie whisky oznacza usiłowanie dojścia do celu mimo nieudanych prób. Sam widok whisky oznacza, że założone cele nigdy nie zostaną zrealizowane.

Whisky jest elitarnym alkoholem. Dlatego równie prawdopodobne może być to oznaka na zbliżający sukces i uznanie w społeczeństwie. Ale uwaga, jeśli napój we śnie był mętny lub gorzki, nie wróży to nic dobrego.

Pić we śnie w towarzystwie bogato ubranych ludzi – mimo częstych rozczarowań w prawdziwym życiu, nie przestajesz próbować osiągnąć tego co sobie postanowiłeś. Według sennika online z powodu presji, której obecnie doświadczasz, będziesz w stanie zrealizować swoje marzenia i pragnienia.

Śniłeś o innej osobie, która rozlewa whisky do kieliszków, a następnie popijasz trunek – wkrótce pomoże Ci bliski przyjaciel lub krewny. Być może ominą Cię wszystkie przeszkody na drodze do osiągnięcia celu.

Śniło Ci się, że pijesz alkohol w samotności – swoimi marzeniami możesz zniszczyć przyjaźń, która przetrwała ponad tuzin lat. Pomyśl o tym i zdecyduj, co jest dla Ciebie ważniejsze: przyjaźń czy własne marzenia.

Widząc we śnie jak pęka butelka – ostatnio jesteś zbyt surowy w swoich osądach. Jeśli nie przestaniesz krytykować wszystkich wokół, możesz zostać bez przyjaciół, a bliskie Cię osoby będą rzadziej spędzać z Tobą czas.

Jeśli wypiłeś whisky, a szklanka została rozbita o podłogę z całej siły – strzeż się plotek i intrygantów. Teraz jesteś bezbronny, więc nawet najbardziej niedorzeczne plotki mogą spowodować poważną krzywdę.

Śniło Ci się, że upadłeś i pociągnąłeś za sobą pustą butelkę po whisky – w niedalekiej przyszłości pojawi się pewne nieporozumienie, które powinno zostać rozwiązane.

Jeśli śniło Ci się, że kupujesz dużą butelkę – w pracy czeka Cię na awans, a co za tym idzie, większe wynagrodzenie.