Wędki we śnie znaczenie | Sennik Online

Wędki w snach zazwyczaj wskazują na niezawodną intuicję śniącego, na której może on zawsze polegać. Niekiedy symbol ten wskazuje na chęć zmierzenia się z problemem, który zakłóca nasz wewnętrzny spokój, utrudniając tym samym codzienne funkcjonowanie.

Marzenie senne, w którym dostrzegasz wędki to bardzo dobra wróżba. Symbol ten wieszczy rychłe i duże zyski. To dobry czas na zawieranie nowych kontraktów oraz współpracy z nowym partnerem biznesowym. Symbol ten często odzwierciedla optymistyczne nastawienie do życia śniącego, który potrafi dostrzec pozytywy nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji.

Jeśli śnisz o tym, że łowisz ryby na wędki, to prawdopodobnie już niedługo ubijesz z kimś bardzo dobry interes. Na horyzoncie nagły przypływ gotówki. Pamiętaj tylko o tym, aby w sposób właściwy spożytkować zarobione pieniądze. Część odłóż na lokatę – dodatkowa gotówka z pewnością przyda Ci się w przyszłości. Sen, w którym na wędki łapią się ryby wróży śniącemu spokojne życie w dostatku. Symbol ten może wskazywać także na zawarcie znajomości z osobą, która już od dłuższego czasu znajdowała się w centrum uwagi śniącego. Przyśniło Ci się, że podczas łowienia ryb, na wędkach nagle popękały żyłki? Możesz być spokojny, to bardzo dobra wróżba zapowiadająca duży sukces oraz zyski materialne. Kiedy we śnie widzisz rybaka zarzucającego wędki, potraktuj to jako ostrzeżenie przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Twoje sukcesy oraz ambicje wzbudzają zazdrość wielu osób, które zechcą Ci zaszkodzić.

Gdy śnisz o tym, że kupujesz wędki, oznacza to, że za wszelką cenę zechcesz wyprzedzić swoich rywali. W sprawach zawodowych może wskazywać na awans lub otrzymanie propozycji zmiany pracy na lepszą. Marzenie senne, w którym otrzymujesz wędki w prezencie, wróży rychłą miłość. Już niedługo w Twoim życiu pojawi się ktoś, dla kogo całkowicie stracisz głowę. Kiedy we śnie widzisz połamane wędki, to dobry znak. Symbol ten mówi, że podejmiesz się pewnego ryzyka, dzięki czemu zyskasz znacznie więcej, niż oczekiwałeś. W negatywnym kontekście sen zwiastuje straty oraz wielką porażkę w sferze zawodowej.