Sny o drabinie mogą pojawiać się u osób dumnych i pewnych siebie, które chcą za wszelką cenę wywyższyć siebie, może jednak również być domeną osób potrzebujących pomocy w aktualnie przeżywanej sytuacji życiowej.

Jeśli jesteś osobą, która nie lubi dochodzić z innymi do kompromisu i zgody, która przedkłada własne zdanie nad zdanie innych i którą inni postrzegają jako bardzo upartą i wymądrzającą się personę, sen o drabinie jest symbolem właśnie tych cech. Może wskazywać na niepewność dotyczącą tego, jak postrzegają taką osobę inni oraz wyrażać potrzebę bycia docenionym przez najbliższe osoby.

Drabina we śnie jest też symbolem drogi na skróty. Jest często montowana na najtrudniejszych górskich szlakach i pomaga turystom w najtrudniejszych etapach drogi. Dlatego też Drabina może pojawiać się u osób przeżywających aktualnie duże problemy związane z życiem osobistym, które chciałyby Znaleźć pomocną im dłoń.

Wspinałeś się po wysokiej drabinie i nie czułeś się przy tym zmęczony? Sennik zwiastuje rozkwit Twojego życia seksualnego. Ilość partnerek, które spotkasz będą powodem wielu zazdrości wśród kolegów i innych mężczyzn. Bardzo często sny mają osoby młode, które wkrótce planują wyjazd na egzotyczne wakacje za granicą. Wykorzystaj również ten dobry czas na realizację celów osobistych, bo jest do tego idealny moment.

Wchodzenie po drabinie w niekorzystnej warunkach pogodowych świadczy o stresie i przemęczeniu. W pracy dostajesz coraz więcej obowiązków bez perspektywy awansu bądź premii, co powoduje jeszcze większy niepokój o swoją przyszłość zawodową. Zaplanuj wakacje, na których będziesz w stanie odpocząć od codziennych spraw.

Wspinanie się po drabinie z osobą bliską, szczególnie ukochaną, jest korzystnym znakiem dla śniącego. Oznacza, to że w związku idziecie w tym samym kierunku i świetnie się dogadujecie. Nie przykuwajcie większej uwagi do drobnych nieporozumień i skupcie się bardziej na budowanie silnego związku. Wasza wiara w samych siebie pozwoli lepiej wkroczyć w nowy etap życia.