Według sennika online Walczyć we śnie może utożsamiać umiejętność stawiania czoła wyzwaniom i odwagę.

Znaczenie snów z motywem walki 

Osoby, które widzą we śnie siebie podczas walki nie boją się konfrontacji, mają umiejętność rozwiązywania problemów a trudne sytuacje tylko mobilizują je do działania. Dzięki temu takie osoby bardzo dobrze radzą sobie życiu i zawsze szukają rozwiązań.

Czy miałeś sen, że ktoś stchórzył przed walką z Tobą? Uda Ci się wywrzeć na kimś ogromny wpływ i wykorzystać niekorzystną sytuacją na swoją korzyść. W biznesie może oznaczać, to otrzymanie premii lub awans na wyższe stanowisko, co przełoży się na lepszy stan finansowy. To także znak, że wszelkie obecne spory nie tylko uda Ci się rozwiązać, ale wyjść z nich obronną ręką.

Jeśli śniło Ci się, że jesteś tchórzem, to prawdopodobnie brak Ci własnej inicjatywy i czekasz na działania drugiej strony. Możesz mieć też skłonności do wycofywania się w trudnych sytuacjach przez co nie potrafisz zbudować więzi z drugą osobą ani obdarzyć jej poczuciem bezpieczeństwa. Nie wszyscy takie interpretacji powinny odczytywać, że jesteś złą osobą, tylko zagubioną. Wpierw musisz skierować swoje życie na właściwą ścieżkę, zanim wkroczysz w kolejny etap z drugą osobą.

Walczyłeś na wojnie? Sprawdź co to oznacza według sennika

W swoich snach wcale nie musisz wojować z drugim człowiekiem. Sen, w którym walczyłeś z bestią taką jak rekin czy krokodyl, może oznaczać zazdrość. Być może popadniesz w konflikt ze swoim kolegą lub przyjacielem o dziewczynę, która wam się obu podoba. Walka z tygrysem zwiastuje zdradę. Najbliższa Ci osoba zawiedzie Cię w momencie, w którym najbardziej będziesz potrzebować wsparcia. Jeśli miałeś sen, w którym walczysz z psem, może to oznaczać, że popadniesz w poważny konflikt ze swoją partnerką lub przyjacielem.

Zachęcamy do zapoznania z innymi artykułami na łamach naszego portalu. Możesz wyszukać artykuły o podobnym znaczeniu. Wyszukiwarka znajduje się w prawym górnym rogu. Pamiętaj o tym żeby udostępnić artykuł na Facebooku.