Unieważniać

W marzeniach sennych bardzo często widzimy sytuacje, które dotykają nas w życiu realnym lub dopiero nas dotkną. Jednym z takich motywów może być unieważnienie jakiejś decyzji lub projektu. Z czym to się wiążę i jak interpretować takie sny? Pod uwagę warto wziąć wszystkie dodatkowe elementy, które łącznie tworzą narrację senną. Przygotowaliśmy dla Was przykładowe sny z motywem unieważniania oraz ich znaczenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Unieważnianie – ogólne znaczenie snów

Unieważnianie jakiejś decyzji może mieć bardzo poważne konsekwencje. Dotyczy to jednakowo realnego życia, jak i narracji w marzeniach sennych. Jeżeli widzimy w swoim śnie motyw unieważniania, to warto potraktować to jako sygnał ostrzegawczy. Taki sen najczęściej przytrafia się osobom, które mają skłonność do podporządkowywania się innym osobom. Przez to trudno im skutecznie budować karierę zawodową i szczęście w życiu prywatnym, ponieważ stale znajdują się w cieniu innych osób. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do pomiatania nimi, dlatego warto w porę się otrząsnąć i postawić na siebie. Jeżeli przytrafi się Wam sen o takim motywie, to tak go potraktujcie.

Co jeszcze może znaczyć unieważnianie we śnie?

Motyw unieważniania decyzji podczas snu to często bezpośrednie nawiązanie do kariery zawodowej. Taki sen może sugerować to, że na co dzień pracujemy z bardzo wymagającym i surowym przełożonym. Poza tymi cechami, jest on również bardzo oszczędny w pochwałach, dlatego w pracy się męczymy lub brakuje nam motywacji. Wyjściem z tego impasu może być szczera rozmowa z szefem lub poszukanie innego zatrudnienia, gdzie zostaniemy docenieni i odpoczniemy psychicznie. Sen z motywem unieważniania jakiejś decyzji może być także zapowiedzią kontroli. Może być ona związana bezpośrednio z wykonywanymi obowiązkami w pracy, z działaniem urzędu skarbowego, czy też kontrolą naszego życia osobistego przez kogoś bliskiego.

Unieważnienie małżeństwa – symbolika senna

Ciekawym motywem sennym jest także unieważnienie małżeństwa. Z jednej strony może to wskazywać na to, że w obecnym związku nie czujemy się najlepiej i warto coś zmienić. Sen taki może przydarzyć się również osobom, które na co dzień nie są w związku małżeńskim. Czasami naprawa relacji w związku nie wymaga wiele pracy, dlatego warto porozmawiać z ukochaną osobą o tym, co nas boli. W niektórych kulturach taki sen uważany jest także jako zapowiedź ośmieszenia się, a nawet zniesławienia.

 

To przykładowe sny, w których może pojawić się motyw unieważnienia.