Tort we śnie znaczenie | Sennik Online

 

Tort we śnie odnosi się do spraw zawodowych i finansowych. Sen o torcie zwiastuje satysfakcję zawodową i powodzenie dla osób wykonujących wszelkie profesje. Sen o torcie we śnie osoby prowadzącej własną firmę zwiastuje okres prosperity i powodzenia. Jeśli jesteś pracownikiem i śnisz o torcie to spodziewaj się, że przełożeni Cię docenią, może to zaowocować awansem lub podwyżką. Dla osób szukających pacy sen o torcie to dobry omen – nie tylko Uda im się Znaleźć zajęcie, ale będzie to dobrze płatna i ciekawa praca.

Tort

Co może oznaczać sen w którym pieczemy tort?

Sen o pieczeniu tortu zapowiada pracowity okres w sferze zawodowej. Jeśli śniło Ci się że pieczesz tort to spodziewaj się, że w najbliższym czasie czeka Cię wiele wysiłków związanych z budowaniem kariery bądź rozwijaniem własnego biznesu. Bądź dobrej myśli. Sen o pieczeniu tortu zapowiada, że po pracowitym okresie czekają cię sukcesy.

Natomiast jeśli śniło Ci się, że jesz tort to spodziewaj się, że za sukcesami zawodowymi będą podążać gratyfikacje finansowe. Jedzenie tortu we śnie zapowiada przypływ gotówki dzięki odnoszonym sukcesom.

Poprawna interpretacja snu wymaga analizy naszej sytuacji życiowej. Szczególną uwagę należy zwrócić na sprawy zawodowe. Ukończyłeś duży projekt? Może szykuje się awans?

Sam tort w sobie jest pyszny, dlatego też i we śnie należy traktować go jako zapowiedź czegoś przyjemnego, niezapomnianego. Tort nie musi być jedynie zapowiedzią czegoś przyjemnego w strefie zawodowej. Ten pyszny symbol również może oznaczać coś dobrego w życiu prywatnym, chociażby jakąś uroczystość w najbliższym czasie.

Niestety są również negatywne interpretacje, które ostrzegają mężczyzn przed kobietami. Otóż z interpretacji wynika, iż mężczyzna, któremu śni się tort, niedługo na swojej drodze spotka kobietę, która będzie psuć mu wszystkie plany, zarówno w sprawach prywatnych jak i zawodowych.

Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi snami z pozostałymi użytkownikami społeczności net-sennik.pl.

Również zachęcamy do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce: Ślub oraz Kochanka