Sen o tęczy to obietnica powodzenia i sukcesów. Jeśli oczekujesz na zrealizowanie planów lub na rozwiązanie skomplikowanej sytuacji to wiedz, że wszystko potoczy się pomyślnie. Tęcza zapowiada szczęśliwe zakończenie, które dostarczy śniącemu radości i szczęścia.

Jeśli śni ci się Tęcza nad twoim domem to szczególnie dobry Znak – szczęście i powodzenie nie będzie opuszczać twojego domu przez długie lata. Los będzie ci sprzyjał obdarzając cię dobrobytem i radością życia.

Tęcza sama w sobie jest pięknym zjawiskiem, które pomimo częstego występowania, wiele osób z uśmiechem na ustach lubi oglądać. Jest to piękna forma rozpogodzenia się. Można to interpretować jako zapowiedź nastania w Twoim życiu pięknego okresu. Szczególnie jeśli w Twoim życiu ostatnio zdarzały się same złe i przykre rzeczy.

Idąc tym tokiem myślenia można również spodziewać się wielu zmian w życiu. Oczywiście mowa tu o dobrych zmianach. Jeśli w ostatnim czasie odnosiłeś same porażki w sferze prywatnej, możesz się spodziewać zmiany.  Możliwe, że zapoznasz niedługo jakąś dziewczynę, która obudzi w Tobie nadzieje na lepsze jutro.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.

Dodatkowo mogą Cie zainteresować równiez sny o podobnej tematyce: Radość, być w ciąży. Dodatkowo jeśli niniejszy artykuł nie odpowiada na wszystkie Twoje pytania lub Twój sen dotyczył czegoś zupełnie innego zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki snów. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Wyszuka ona za Ciebie poszukiwane frazy w treści wszystkich naszych interpretacji.