Tancerz we śnie znaczenie | Sennik Online

Tancerz we śnie kobiety zwiastuje romans. Natomiast mężczyzna, który widzi tancerza we śnie może się spodziewać iż inny mężczyzna zabierze mu ukochaną. Mężczyzna, który śni o sobie jako o tancerzu będzie się cieszyć względami i zainteresowaniem kobiet.

Zastanawiasz się dlaczego śnisz o namiętnym tańcu z mężczyzną? Księga snów wskazuje: śpiący naprawdę chce w rzeczywistości kontynuować relacje z bliską osobą. Aby to osiągnąć, unikaj jednak otwartego okazywania swoich pragnień. Pozostań tajemnicą, poczekaj chwilę – a wtedy namiętność rozpali się na tyle, że nie da się zgasić płomienia.

Powolne, płynne ruchy w połączeniu z romantyczną muzyką zwiastują pojawienie się wkrótce nieoczekiwanych trudności w związku. Jeśli się nie spieszysz, bez wątpienia możesz wszystko przezwyciężyć.

Pamiętaj, jak to było tańczyć z mężczyzną we śnie:

  • powolny – zainteresowanie seksualne;
  • balet – twórczy postęp;
  • walc – lekka romantyczna randka, flirt;
  • tango – romans, przyjemna intymna intymność w rzeczywistości;
  • wschodni taniec – sukces w miłości;
  • szybka rytmika (lambada, hopak) – dąż do różnorodności w związkach.

W starożytnych kulturach taniec był jednym ze sposobów wyrażania czci bogom lub przyciągania uwagi płci przeciwnej. Teraz są jednym z elementów branży rozrywkowej. Przejście do rytmu muzyki we śnie otoczonym przez innych ludzi, bez wątpienia oznacza w prawdziwym życiu trudności w relacjach z innymi. Księga snów zaleca wykazanie się wielką towarzyskością i otwartością. Pomoże to nawiązać nowe znajomości. Inną opcją, o jakiej marzy się podobna fabuła, jest znalezienie nowych interesujących przyjaciół.

Bliski związek z tańcerzem

Widzenie ludzi tańczących lub jednej osoby to bliski związek z nią. Bez wątpienia czujesz do niej silny popęd seksualny. Często takie sny pełne są pasji i cielesnych pragnień. Tańczenie walca w samotności oznacza poczucie, że podwładni lub tylko znajomi nie uważają cię za autorytet. Sytuację można odwrócić. Wystarczy zrewidować liczbę podjętych działań.

Taniec z mężczyzną we śnie mówi o twoim seksualnym niezadowoleniu. Najprawdopodobniej nie miałeś partnera od dłuższego czasu lub twój kochanek nie może dać ci pożądanej przyjemności. Zastanów się nad zerwaniem. Dzięki nowemu romansowi życie będzie lśniło nowymi kolorami.