Dźwig we śnie znaczenie | Sennik Online

Mierz siły na zamiary – jeśli śnił Ci się Dźwig to uważaj na sprawy, które mogą Cię przerosnąć, nie bierz na siebie zbyt wielu zobowiązań.

Dla prawidłowej interpretacji, zdecyduj, czy śniłeś: o wodzie, czy o wciągniku. Nie zbędne jest też pamiętanie o tym, co robiłeś w swoich snach i jakie odczuwałeś emocje.

Miałem sen, w którym otwierasz kran, a woda z niego nie wypływa – ku rozczarowaniu, i to bardzo duży. Ale instalacja wodociągowa, która działa, obiecuje osobie śpiącej utratę kapitału i bankructwo. Co do windy budowlanej – jeśli pracowałeś nad nią we śnie, przygotuj się na to, że musisz spróbować czegoś nowego.

Według Dr. Freuda, żuraw wieżowy jest symbolem penisa. Kiedy więc zwrócisz się do tego tłumacza, bądź przygotowany, że wszystkie jego interpretacje będą związane z życiem intymnym. Inni śniącye, tacy jak Modern czy Eastern, mówią, że dźwig budowlany jest znakiem, że wasze działania znajdą uznanie i pochwałę.

Marzeniem jest to, że upadły wciągnik zepsuł dach domu – w rzeczywistości możesz mieć depresję, ponieważ nie możesz znaleźć pomocy i wsparcia nawet od swojej rodziny. Żuraw budowlany, autobus, pociąg i inne środki transportu to znak, że możesz mieć wypadek lub zostać ranny. Uważajcie na siebie. Praca na spadającym dźwigu jest oznaką niestabilnego stanu zdrowia. Opiekuj się zapobiegawczo, mówi ci Sennik online. Spadający autokar, niszczący domy, obiecuje śniącyowi zaostrzenie przewlekłej choroby.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.