Świątynia we śnie znaczenie | Sennik Online

Sny o świątyni często przytrafiają się uduchowionym osobom. Ci, którym śni się świątynia albo inne miejsca spotkań z Bogiem to często osoby, które rozwijają się religijnie, mają głęboką potrzebę kontaktu duchowego – poznania i rozmowy z Bogiem.

Zobaczyć świątynię, kościół we śnie to zapowiedź poczucia się chronionym w rzeczywistości. Im więcej kopuł na dachu i złoconych kandelabrów w środku, tym bogatsze, ciekawsze i interesujące będzie życie śniącego.

Jeśli śnisz o świątyni, to znaczy, że nadszedł czas, aby odpokutować za grzechy. Ale co do tego, co takie sny mogą naprawdę oznaczać, opinie senników różnią się. Przyjrzyj się więc kilku sennikom, porównaj ich wyjaśnienia i przeanalizuj, co w danej chwili odpowiada Twojej sytuacji życiowej.

Dużą rolą przy interpretacji snu, może odegrać jej wystrój.

  • wspaniała katedra z licznymi kopułami – do pomyślnego dokończenia ważnych rzeczy;
  • skromne sanktuarium – czas na przemyślenie swoich relacji z bliskimi;
  • popękane ściany, rozbite okna – do utraty równowagi psychicznej;
  • zniszczone budynki – do choroby, niezadowolenia z życia seksualnego.

Jeszcze lepiej, jeśli śnisz o świątyni, którą regularnie odwiedzasz i prywatnie. Taki sen oznacza dobre samopoczucie całej rodziny. Sennik online zapowiada szybkie wyzdrowienie dla bliskich, dalekich krewnych, którzy byli chorzy od dłuższego czasu.

Jeśli śniłeś o świątyni w oddali, oznacza to, że będziesz rozczarowany wynikiem sprawy, na którą czekałeś od dłuższego czasu. Czy śniłeś o wejściu do świątyni bez krzyża lub zanurzeniu się w ciemności? Twoja przyszłość jest bardzo niejasna, nie polegaj na “szczęściu”, zastanów się nad każdym działaniem, które podejmiesz. Wielka księga snów zapowiada: czeka na ciebie spokój, taka wizja oznacza duchowe nasycenie.

Sennik online wyjaśnia sen o czarnej świątyni ze złotymi kopułami zbudowanej na górze w następujący sposób: pragniesz osiągnąć bogactwo materialne, jesteś gotów przekroczyć granice moralne. Jeśli widziałeś siebie w katedrze bez obrazów, razem ze swoimi rodzicami, to znak, że straciłeś serce i zdolność do empatii. Zwłaszcza jeśli twój ojciec był słabym staruszkiem.