Słodycze

Słodycze we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen w którym pojawiają się wszelkiego rodzaju Słodycze takie jak Cukierki czy Ciastka zapowiada okres radości, zabawy i smakowania życia. Jeśli śniły Ci się Słodkości to spodziewaj się, że energia i pozytywny nastrój w najbliższym czasie nie będą Cię opuszczać. Będziesz cieszyć się chwilą i korzystać z uroków życia.

Słodycze

Słodycze we śnie oznaczają zazwyczaj przyjemną wiadomość, ale również czasami mogą być one dla śniącego przydatnymi ostrzeżeniami.

Dla mężczyzny, który śni o słodyczach może to być zapowiedź miłej znajomości i romantycznego związku z uwodzicielską kobietą.

Dla kobiet śniących o słodyczach jest nieco inna interpretacja, otóż może to oznaczać, że nie ma wystarczającej uwagi bliskich, że jej tego brakuje oraz, że potrzebuje ona opieki i miłości.

Osoby, które śnią o słodyczach mogą w najbliższym czasie poznać dla siebie partnerów, którzy będą niezawodni i warci zaufania. Dodatkowo będzie układać im się w biznesie. Przyjemna interpretacja, nieprawdaż?

Jedzenie słodyczy we śnie może zwiastować pojawienie się w prawdziwym życiu przyjaciela. Niestety istnieją również interpretacje, które mówią, że spożywanie smakołyków we śnie i odczuwanie ich słodkiej słodyczy oznacza, że osoba śniąca będzie musiała w prawdziwym życiu stawić czoła jakiejś przykrej sytuacji, czemuś nieprzyjemnemu. Dobrą informacją jest to, że sobie z tym poradzi, co pozwoli jej zdobyć szacunek u osób najbliższych.

Oprócz interpretacji samego ogólnika, którym są słodycze, możemy również skupić się na poszczególnych przykładach. Na przykład czekolada we śnie może oznaczać, że Twoja kariera niedługo obierze nowy kierunek i będziesz piąć się w górę zawodowo, co będzie równoznaczne z awansem i wzrostem wynagrodzenia.
Kupowanie czekolady może być zwiastunem nowego biznesu.

Jeśli w Twoim śnie było ciasto może to oznaczać, że jesteś naiwną osoba, skłonną do marzeń.

Interpretacji jest wiele. Dla każdego znaczenia staramy się tworzyć oddzielne artykuły. Zapraszamy do artykułów o podobnej tematyce: Czekolada, tort oraz pączki

Zachęcamy Państwa do komentowania artykułów i dzielenia się swoimi snami.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *