Jeśli śnił Ci się Sędzia to spodziewaj się, że w Twoim życiu pojawi się osoba, która dopilnuje aby spotkała Cię sprawiedliwość. Sędzia we śnie może symbolizować zarówno osobę, która pomoże Ci osiągnąć sprawiedliwość jak i osobę, która Cie osądzi. Tak więc jeśli w Twoim życiu są jakieś nierozwiązane sprawy których jesteś pokrzywdzony bardzo prawdopodobne, że za sprawą tej osoby wszystko się wyjaśni. Jeśli masz coś na sumieniu to może się okazać, że osoba ta zdemaskuje Twoje złe uczynki lub w inny sposób sprawi, że poniesiesz konsekwencje swych działań.

Jeśli w Twoich snach pojawia się sędzia, może to świadczyć o tym, że jestem świadom, że coś dzieje się złego z osobą w Twoim życiu, lecz nie wiesz jak temu zaradzić. Taki stan może powodować u śniącego poczucie winy i utrudniać spokojny sen. Musisz pamiętać, że nie jesteś w stanie kontrolować wszystkich wydarzeń, lecz jesteś w stanie kontrolować swoje uczucia.

Czy miałeś sen, w którym jesteś sędzią? Taki sen może wskazywać, że zbyt często wtrącasz swój nos w nie swoje sprawy. W wielu kwestiach możesz mieć rację, lecz osoby, których osądzasz mogą nie chcieć opinii racjonalnej, lecz wsparcia emocjonalnego. Warto zadbać o to, szczególnie jeśli zależy Ci na dobrych relacjach ze swoimi bliskimi.

Śniło Ci się, że Twoją sprawą w sądzie kieruje kobieta? Nie licz na pobłażliwość i preferencyjne traktowanie. Twoje występki zostaną surowo, lecz sprawiedliwie osądzone.

Jeśli kobieta jest spokojna i życzliwa, okoliczności rozwiną się dla Ciebie korzystnie. Jeśli sędzia potraktuje Cię łagodnie, może to znaczyć, że wszelkie Twoje przewinienia zostaną przebaczone przez znajomych i bliskich. Dostaniesz szansę, żeby odbudować swoje zaufanie i poprawić relację z rodziną.

Srogi i zdenerwowany sędzia jest niekorzystnym znakiem dla śniącego. Taki sen może mówić, że przez swoje uczynki zrazisz do siebie ludzi. Inna interpretacja snu zwiastuje intrygi, plotki i komplikacje w relacjach osobistych.