Sen o przeprosinach to ostrzeżenie przed rozpoczynaniem nowych przedsięwzięć, co do których nie jesteś przekonany. Jeśli śni Ci się, że kogoś przepraszasz to zachowaj ostrożność jesli chodzi o deklaracje, co do których nie masz pewności.

Bycie przepraszanym lub przepraszanie kogoś jako jeden z symboli sennych

Sen, w którym jesteś przepraszany ostrzega, że możesz zbyt pochopnie szacować przyszłe sukcesy. Twoje projekty moga okazać trudniejse to zrealizowania niż Ci się wydaje.

Ten osobliwy sen jest również manifestacją problemów w życiu osobistym, z którymi każdego dnia trudniej jest sobie radzić. Może być wskazówką, że ktoś czeka na Twoje przebaczenie, a niektóre drzwi powinny pozostać na zawsze zamknięte. Nie powinno Ciebie dziwić jeśli taka wizja przydarzy się Tobie po szczególnie paskudnym zerwaniu. Stan emocjonalny, która przeżywa osoba po rozstaniu często ma swoje ujście w snach.

Co oznacza sen, w którym musiałaś przeprosić swojego byłego chłopaka? Może, to być oznaka, że masz zbyt wysokie wymagania wobec obecnego partnera. Przyjrzyj się z troską na swój obecny związek i spróbuj zrozumieć skąd bierze się trudność w komunikacji z obecnym kochankiem. Wracanie myślami do poprzednich związków jest także symbolem braku stabilności w prawdziwym życiu.

Jakie jeszcze może być znaczenie snów z motywem przeprosin?

Przepraszanie w pracy wbrew pozorom może być oznaką, że wkrótce otrzymasz awans lub podwyżkę. Jeśli tak, to dlaczego widzisz taki sen? Powodem może być brak pewności w siebie i w swoje możliwości. Być może nie czujesz się, że zasługujesz na uznanie ze strony kierownictwa, dlatego nawet nie bierzesz tego pod uwagę. Pamiętaj, że brak wiary we własne osiągnięcia mogą naprawdę zaszkodzić w rozwoju swojej kariery zawodowej. Spróbuj popracować nad aspektem swojej osobowości.

A co oznacza sen, w którym widzisz jak ktoś przeprasza Ciebie? Może to zwiastować szczęście oraz radość. Wkrótce będziesz w stanie zdobyć szacunek i uznanie wśród swoich kolegów z pracy. Jest to szczególnie korzystny czas na realizację swoich planów, gdyż masz większe szanse na ich powodzenie.